Hadım edilen sapık için flaş karar

Küçük yaştaki kız çocuğunu taciz ettiği için kızın babası tarafından sokak ortasında kasığından bıçaklanan sapık tutuklandı.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:57
Hadım edilen sapık için flaş karar

Ankara'da küçük yaştaki kız çocuğunu eliyle taciz eden ve küçük kızın babası tarafından cinsel organından bıçaklanan sapık tutuklandı.

MARKETTE TACİZE UĞRAYAN KÜÇÜK KIZ DURUMU BABASINA ANLATTI

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde meydana gelen olayda, bir markette alışveriş yapan D.Ş. isimli küçük kız çocuğu, G.E. isimli sapığın defalarca eliyle fiziksel olarak tacizine uğradı. Bunun üzerine küçük kız durumu babasına anlattı.

 

SİNİR KRİZİ GEÇİREN BABA SAPIĞI DEFALARCA BIÇAKLADI

Baba M.Ş., hemen kızının yanına gelerek olay yerindeki güvenlik kameralarını inceledi. M.Ş., kameradan kızına elle tacizde bulunan şahsı tespit ederek aramaya başladı. Şahsı bir alışveriş merkezi önünde görünce sinir krizi geçiren baba, yanındaki bıçakla kızına tacizde bulunan G.E.'yi cinsel organından defalarca bıçakladı.

TEDAVİ İÇİN HASTANEYE KALDIRILDI

G.E. kanlar içinde yere yığılırken, çevredeki vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine intikal eden sağlık ekipleri, G.E.'yi tedavisi yapılmak üzere polis eşliğinde hastaneye kaldırdı. Baba M.Ş. ise emniyete giderek teslim oldu. Polis ekipleri, olayın yaşandığı yerde incelemelerde bulundu.

 

TUTUKLANDI

Küçük yaştaki D.Ş.'ye tacizde bulunan G.E., hastanede geçirdiği bir günden sonra Cumhuriyet Başsavcısı'nın talimatıyla sorgusu yapılmak üzere adliyeye götürüldü. G.E., adliyede alınan ifadesinden sonra nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.

Küçük çocuğa eliyle tacizde bulunan sapık, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Sincan Cezaevine gönderildi.

Haber Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:57

YORUM YAZ

 • yusuf toygunyusuf toygun4 ay önce
  merak ettim, 18 yaşındaki kızıyla gönüllü birliktelik, yani zina ederken yakalansaydı ve baba aynı hissiyatla o adamı bıçaklasaydı, bizim tepkimiz gene aynı olurmuydu?bu tepkiler batının ve batı yanlısı, feminist tazyiklerin bize eklemesi olabilir mi?
 • Osman ÇETİNOsman ÇETİN4 ay önce
  İbret olsun, nokta
 • vezir bakırcıvezir bakırcı4 ay önce
  yorum yapanlar önce okuyun bilgi sahibi olun sonra fikir söyleyin . zaten baba tutuklanmamış neyi serbest bırakılmalı diyorsunuz. tutuklanan sapıktır . mahkeme doğru karar vermiş o babanında gözlerinden öperim
 • hay bin gunduzhay bin gunduz4 ay önce
  Baba ders verdi yapılması gerekeni yaptı. Ödül verilmeli bu şerefsizleri halledene! serbest bırakınkardeşim!
 • mehmetmehmet4 ay önce
  babayı bıraksınlar babayı baba ağır tahrik altında işlemişiyide etmiş eline sağlık biran önce serbest bırakılmalı ...
 • ŞERİATŞERİAT4 ay önce
  eksik kalmış tamamen kesecekti veya ...sağlıkçıları engelliyecekti ..kan kaybından geberecekti..... EVET BU DURUM DEVLETİN KANUNLARININ EKSİKLİĞİNİHİSSEDEN VATANDAŞ ; KENDİ İMKNLARIYLAİLAHİ ADALETİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYOR
 • ADMADM4 ay önce
  Yahu ister bir dernek ister gazeteniz eliyle bir yardim kampanyasi baslatsaniz da su cocugun ailesine para yardiminda bulunsak. Hem halkin infazlara karsi yurekten destegini gorsunler hem de su aile maddi zorluk cekmesin. Baba kesin ceza alir. Yapin bir guzellik.
 • cccccc4 ay önce
  Devlet bir şey yapmazsa herkes kendi cezasını vermeye kalkar ki bu da çok olumsuz durumlara yol açar. Buna örnek geçenlerde bir kızın babası tarafından suçsuz yere öldürülen bir genç kız sonradan itiraf etti çocuğun suçsuz olduğunu. amca çocuğu ile zina yapıp suçsuz birisine iftira atıp ölümüne sebep olmuştu.Devlet acil olarak İdam gibi caydırıcı kanunları devreye sokmalıdır.
 • necmetdin aykaçnecmetdin aykaç4 ay önce
  BABANIN ELİNE SAĞLIK. ÇUKURYARATIKLARA DERS OLSUN.
 • OguzOguz4 ay önce
  Adaletimiz beni şaşırtarak haklı olan babaya ceza vermeyip o pe....enge cezasını vermiş,alışık olmadığımız durumlar bunlar.
 • Metin YükselMetin Yüksel4 ay önce
  eline koluna saglik ey kutlu baba, ellerin dert görmesin, biz seninleyiz
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu4 ay önce
  Bundan sonra sapıklığına nonoş olarak devam edecektir. Sapıklık insanın ruhundadır.
 • Emre BayındırEmre Bayındır4 ay önce
  Özellikle küçük yaştaki çocukları istismar edenlere ağır cezalar getirilmeli. Hele ki istismar sonrasında katledenlere doğrudan idam cezası verilmeli. Fakat, devletin basın-yayın organlarını, medyayı ve interneti de sıkı bir şekilde kontrol altına alması lazım. Zira pisliğin asıl kaynağı orası. Bunun yanında kadınların, genç kızların açık saçık giyinmeleri de bu tip olayların artış göstermesine neden oluyor. Şahsen uygunsuz giyinenlere yapılan tacizleri evet kabullenemez buluyorum ama, davetiye çıkardıkları da bir başka gerçek. O tip vakalara ağır ceza verilmesini uygun bulmuyorum doğrusu. Bu konuda da eğitim ağırlıklı adımlar atılmalı. Zorla yaptıramazsınız nihayetinde. Fakat eğitimde bu konulara ağırlık verirseniz, belirli bir oranda başarılı olabilirsiniz. Bu faktörler göz önünde bulundurulursa oldukça aşama kaydedilecektir.
 • BayramBayram4 ay önce
  Türkiye de 80 milyonuz dikkat edersen.
 • tarıktarık4 ay önce
  adaleli elinle ...
 • mevlütmevlüt4 ay önce
  bari başlamışken...
 • DERNUTCIDERNUTCI4 ay önce
  BU COCUK ISTISMARCISINA NEDEN TEDAVI YAPIYORUZ BIRAKALIM ZIBARSIN NALET IYILESTIGI VAKIT BELKI SENIN KIZINA ISTISMAR YAPACAKTIR BUNLARIN ANLIYACAGI DILDEN HAREKET ETMEK LAZIM BUNLARI AMELIYAT ILE KADIN YAPALIM BAKSINLAR NASIL OLUYORMUS EL HAREKETLERIHADIMLA BU IS OLMAZ AMELIYATLA KADIN OLSUN BU COCUK ISTISMARCILARI.
 • hilmikurthilmikurt4 ay önce
  vay kansız vaay !! bu ne cürret !! bu ne utanmazlıktır !Bu ne rahatlık ! Sapıklar için çok acil caydırıcı cezalar getirilmeli.
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp4 ay önce
  Daha beter olsun pis herif !
 • M Ali KM Ali K4 ay önce
  vatandaşı cezayı kendi vermek zorunda bırakanlar utansınlar
 • IstanbulIstanbul4 ay önce
  İşte böyle adeleti elinle vereceksin belki o zaman bunlar olmaz

Günün Karikatürü

16 Kasım 2018