• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Güney Kıbrıs'tan Türkiye'ye küstah tehdit: Oruç Reis personelini tutuklama emri verdik

Türkiye’nin Navtex ilanı sonrası bölgeye yolladığı Oruç Reis bölgedeki kukla devletler tarafından rahatsızlıkla karşılandı. Yunanistan’dan sonra paniğe kapılan Güney Kıbrıs’tan Oruç Reis gemisindeki personeli tutuklama yönünde küstah bir tehdit geldi.

Yeniakit Publisher
2020-08-11 19:01:00 -
Güney Kıbrıs'tan Türkiye'ye küstah tehdit: Oruç Reis personelini tutuklama emri verdik

Oruç Reis gemisi Yunanistan’ın ardından Güney Kıbrıs’ı da rahatsız etti. Batılı devletler tarafından desteklenerek sürekli provakasyonlara imza atan ve Ada’da siyasi çözümden kaçan Güney Kıbrıs tarafı bu kez Türkiye’yi alçak bir şekilde tehdit etti.

Türkiye’nin bölgedeki meşru faaliyetlerini hiçe sayan Güney tarafı, Türk personeli tutuklayacaklarını öne sürdü.

Konuya ilişkin konuşan Güney Kıbrıs Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis, Ankara’nın bölgede yürüttüğü araştırmanın yasa dışı olduğunu öne sürdü.

Hristodulidis, yaptığı açıklamada, “Gemideki bütün personeli tutuklarız” diyerek küstah bir çıkış yaptı.

Güney Kıbrıs basını, bakanının açıklamalarının yanı sıra Yunanistan’ın acil durumda bulunduğunu ve ordunun hazır kıta olduğunu yazdı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

KEMALİST

Egede bilenen hadise Krizi çok tırmanırsa ,Nato Başkanı çıkacak,İKİ TARAFLI AÇIKLAMA ve işi bağlayacak olay çölücek,SONRA CUMHURBAŞKANIMIZ YUNANİSTANA AYARI VERECEK KONU KAPANCAKTIR...ÇÜNKÜ ORASI DEVLETLERİN GÖVDE GÖSTERİSİ İÇİN VARDIR...!!!
 • Yanıtla

Hasanali köse

Hadi bakalim kafirler bir gercek müslüman Türkü tutuklamak sizin haddinizemi gelin bakalim o firkateynlerin yaninda sizler bandolonlariniza ettiniz coktan bir avuc kafir şimdi fetenyahudan ayiklanmiş bir islam ordusunun yaninda topunuz gelin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı