• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Gözüme uyku girmiyor' diyen Kılıçdaroğlu'na ders niteliğinde sözler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gece yarısı evinden yayınladığı video ile Green Card kazanan gence yaptığı çağrıyı eleştiren Yeni Akit gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ders niteliğinde sözler söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-05-11 12:52:00 -

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gece yarısı evinin çalışma odasında çektiği bir videoyu sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. Green Card kazanan gençleirn sevincini bir videoda izlediğini söyleyen Kılıçdaroğlu, gençlerin ülkeyi terk etmesinden dolayı çok üzüldüğünü belirterek "Ama sizden biraz sabır istiyorum. Elinizden alınan bütün hakları size iade edeceğim. Tamamını telafi edeceğim. Vallahi de billahi de telafi edeceğim." dedi.

"O gence şu çağrıyı yapsana..."

Akit TV’de Murat Alan’ın sunduğu ve Yeni Akit gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu’nun gündemi yorumladığı Manşetlerin Dili programında da Kılıçdaroğlu'nun gençlere yaptığı bu konuşma ele alındı. İsrail'in Filistin'deki zulmünü hatırlatan ve dünyanın ileri ülkelerinin bu zulme karşı çıkmadığını ifade eden Yeni Akit gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, "Niye üzülüyorsun Kemal Bey, o gence şu çağrıyı yapsana; Amerika'nın o kirli yüzüne aldanarak, taktığı maskeye aldanarak, sen Amerika'ya gidince, insan haklarına saygılı, temel hak ve özgürlüklere saygılı bir ülkeye gidip refah içerisinde yaşayacağını mı düşünüyorsun? Oranın taktığı maskeyi sen bilmiyorsun diye o gençlere nasihatte bulunacağına, Türkiye'de temel hak ve özgürlükler bitti, insanlar Amerika'ya gitmek için can atıyorlar, sevinç çığlıkları atıyorlar diye bir acayip tablo bizim karşımıza çıkartıyor." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmetçik

Ne yapacan kemal yine türbanımı yasaklayacan katsayı adaletsizliğinimi geri getirecen ikna odalarınımı yeniden açacan 
 • Yanıtla

[email protected]

Gözüne uyku girmez abd den bidenden medet uman kendi ulkesine ve seçmenine güvenmeyen dostlarımızla iktidara geleceğiz diyen elbette kendisi. Ülke dışına gitmek isteyen sadece bu devirde degilki son elli senedir çok büyük gidenler oldu son zamanlarda bu çok azaldı inşaallah sahada güçlendikçe ülkemiz bunlar daha da azalacaktır.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23