• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fox’unu da al Türkiye’den defol Murdoch!

Yeniakit Publisher
2015-01-12 15:50:00 - 2015-01-31 17:09:24
Fox’unu da al Türkiye’den defol Murdoch!

Yahudi medya patronu Murdoch'un İslam düşmanlığını dışa vurduğu paylaşımına tepki yağıyor. Murdoch'un Türkiye'de cebini doldurduğu kanal olan Fox TV de eleştirilerin odağında.

İsrail’in bir terör devletine dönüşüp, siyonist emelleri için dünya barışını tehdit etmesinin finansörlerinden Yahudi işadamı, Türkiye’de Pensilvanya Çetesi ile ortak hareket edip, medyasının kontrolünü paralelcilere teslim eden FOX TV’nin patronu Rupert Murdoch’un ırkçı ve İslamofobik tweeti tüm dünyayı ayağa kaldırdı.

Fransa “Birlik ve Beraberlik Yürüyüşünün” hazırlıklarını tamamladığı sıralarda Avustralyalı medya patronu Rupert Murdoch’ın attığı, “Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen Cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır” şeklindeki tweeti, İslam’a yönelik siyonist düşmanlığının en açık göstergesi oldu.

FOX TV İSLAM DÜŞMANI VE MÜSLÜMANLARA SAVAŞ AÇMIŞ BİR KANALDIR

Murdoch’ın insanlıktan nasibini almamış İslamofobik mesajı, Türkiye’de faaliyet gösteren Fox TV’nin de İslam düşmanı bir kanal olduğunu tescilledi. İslam düşmanı Fox TV’nin kadrosu da Gülen terör örgütü elemanlarından oluşuyor.

Murdoch Twitter’daki paylaşımıyla resmen Müslümanların ortadan kaldırılması gereken eli kanlı teröristler olarak görüyor.

Ve bu soysuz İslam düşmanı Türkiye’de bir televizyon kanalı işletiyor. Müslüman Türk halkının sırtından para kazanıp, Müslümanları öldürmek için harcıyor.

Bu kanalda çalışan, Fox TV’ye reklam vererek destekleyen herkes artık vebal altındadır.

Bizim topraklarımıza gelip cebini doldurup üstüne de küfür edecek bir adamı bu ülkede barındırmazlar.

Parasıyla terör devleti İsrail’i ayakta tutan bir siyonist medya patronu Türkiye’den defolup gitmelidir.

Murdoch denilen alçak, Fox’unu da al defol git Türkiye’den.

(Medyagündem)

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23