Fotoğrafları ortaya çıktı! İlk Muharrem İnce gitmiş

AK Parti, hükümet olduğu ilk günlerde doğalgazsız yerin kalmayacağını belirterek çalışmalara başladı ve 2005 yılında Yalova'ya doğalgaz götürdü. Yalova'da AK Parti'nin doğalgaz hizmetinden faydalanan ilk ismin ise bugünkü CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce olduğu ortaya çıktı.

15 Mayıs 2018 Salı 08:47
Fotoğrafları ortaya çıktı! İlk Muharrem İnce gitmiş

İktidara geldiği günlerde "Türkiye'de doğalgazın gitmediği yer kalmayacak" ilkesiyle bu alanda çalışmalara başlayan AK Parti, 2005 yılında Yalova'yı da doğalgazla buluşturdu. Gazeteler Yalova için tarihi bir gelişme olan bu günü manşetlerine taşıdı. Arşivlerde "Yalova'da doğalgazın ilk günü" haberlerinde bugün CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin fotoğrafı dikkat çekti.

KOŞA KOŞA GİTTİ, İLK ABONE O OLDU!

Buna göre Yalova'da soba zorunluluğunu sona erdiren Doğalgaz hizmetinden ilk faydalanan isim CHP Milletvekili Muharrem İnce oldu.
Fotoğraflarda kayıt yaptırırken görülen İnce AK Partili Belediye döneminde şehre gelen bu hizmetin ilk müşterisi oldu. İnce'nin evi halen doğalgazlı.

Kaynak: ahaber.com.tr

 

 

Haber Tarihi: 15 Mayıs 2018 Salı 08:47

YORUM YAZ

 • hakan barışhakan barış3 ay önce
  tabiki herkes kullanacak ama sonra nankörlük yapmayacakALLAH,U TEALA razı olsun yapandan yaptırandan diyecek
 • isaisa3 ay önce
  .... ak parti getirdi diye doğalgaz kullanmasın mı ? üye olmasın mı. ...
 • Kemal Kemal 3 ay önce
  Ne güzel işte Bir Millet Vekili olarak vatandaşla sıraya girmiş.ayağına gelmesini beklememi,kimseyi araya sokmamış.Ne Var bunda ki Birileri gibi villasına doğal gaz bağlatmak için araya birilerini de sokmamış.Bunu gösterdiğiniz için de teşekkürler.Bir Vekili de sırada görmüş olduk.
 • ANTİ-FETTOŞŞŞANTİ-FETTOŞŞŞ3 ay önce
  marremden korkan senden de ondan da alçaktır ne mal olduğunu söylemek korkmaksa sen beynini kontrol ettir yerinde yok galiba şerrefsiz fettoşcular.!!! DİBİNE KADAR, ÖLÜMÜNE "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM" "DEVAM"
 • cemaleddincemaleddin3 ay önce
  Bunalr köprüleridehizlimternleride kullanlardandir. Utan ma yok. Istemedikleri hizmeti en fazla bunlar kullaniyorlar. Nankörlük den Allah bunlari kurtarsin.Kedi bile bunlar kadar olamaz.
 • ibrahim aydemiribrahim aydemir3 ay önce
  Muharrem baskan olunca gazi da kapatacakmisin tipki köprüler, hastaneler üniversitelersaray gibi.? Helal olsun chp ye de zaten yikmak yakmak yakisir. unutmadan tekke leride camileri ahira cevirecekmisin tipki 30lar 40 larda oldugu gibi.Tek actiracagin sey tabii ki basörtüsü olacak.
 • Emirhan canimEmirhan canim3 ay önce
  Bunun neresi acaip bu ulke hepimizin ayrica yeni bir bulus degilki dogalgaz medeni vesosyal devlette olmasi gerekendir ayrica kimse babasinin cebinden yapmadi bu isleri
 • hakan günerhakan güner3 ay önce
  siz Muharrem İnceye salladıkca bizim gözümüzde daha da büyüyor çok korkutmuş sizi demekki:)
 • HabibHabib3 ay önce
  ....Bak buralardan vurulmaz
 • SERDARSERDAR3 ay önce
  Sn.İncenin kullanmış olduğu Doğal Gazın faturasını A.K.P.mi ödüyor.....i Sn.İnce sizleri iyice çıldırttı.
 • Emirhan canimEmirhan canim3 ay önce
  Bunun neresi acaip bu ulke hepimizin ayrica yeni bir bulus degilki dogalgaz medeni vesosyal devlette olmasi gerekendir ayrica kimse babasinin cebinden yapmadi bu isleri

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü