• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Erbakan'ın danışmanı Şerif Varol, evlilikle ilgili sözleri çarpıtanlara cevap verdi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın Basın Danışmanı Şerif Varol, Erbakan'ın evlilikle ilgili sözlerini çarpıtan 'çukur medyası'na cevap verdi.

Yeniakit Publisher
2020-05-20 16:02:00 -
Fatih Erbakan'ın danışmanı Şerif Varol, evlilikle ilgili sözleri çarpıtanlara cevap verdi

Erken yaşta 'zina'yı meşru gören, buna karşın 'erken yaşta evliliği' duyunca çılgına dönen güruh, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın evlilik ile ilgili sözlerini çarpıtarak servis etti.

Erbakan'ın, "Anadolu'da yıllardan beri büyüklerimiz 15,16 yaşında evlenmiş, mutlu yuva kurmuşlardır. 15 yaşında biri cinsel olgunluğa eriştiğine göre rızası geçerlidir" yönündeki sözlerini, başta PKK ve FETÖ medyası olmak üzere birtakım haber siteleri "istismarı savundu" iftirasıyla haberleştirdi.

Erbakan cephesinden cevap

Söz konusu iftiralara yönelik Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın Basın Danışmanı Şerif Varol'dan cevap geldi. Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Varol şunları yazdı:

"Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan 'ın aileyi yokeden İstanbul Sözleşmesini eleştirdiği açıklamasından 1 cümleyi alıp algı ve manipülasyon yaparak iftira atan müfterilern PKK, FETÖ ve diğer terör örgütü destekçisi, eşcinselliği ve sapıklığı savunan odaklar olması manidardır..."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hizipsavar

ben ......lere taktım. ...liği bu ülkede yasal hale getirenlere taktım. 
 • Yanıtla

Vatandaş

Fatih Bey, doğru konuşmuştur. Hakikatı konuşmuştur. Kim bu tür evliliklere saldırıyorsa sapıktır. Sapık demek, hak yoldan kuran ve sünnet yolundan ayrılan, sapan kişiye sapık denir. Hz. Peygamber, Hz. Aişe annemiz ile evliliğine saldırmak için 18 yaş altı evliliğine saldırmaktadırlar. Ergen olan herkes evlenebilir. Saldırı Fatih Erbakan'a değil İslama'dır. Saldırı Hz. Muhammed (S.A.V)'e dir. Bu evliliklere karşı çıkanlar kimliğinden İslamı sildisin, hangi dine mensupsa onu yazdırsın , çocuğunu da sünnet ettirmesin.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23