• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Erbakan’dan Abdullah Gül ile ilgili dikkat çeken sözler: 'O düzene inanmıyorum' dedi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'Milli Görüş'ün son temsilcisi kim?' sorusuna verdiği cevapta 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e sert eleştirilerde bulundu.

Yeniakit Publisher
2019-12-04 18:44:00 - 2019-12-04 18:47:51
Fatih Erbakan’dan Abdullah Gül ile ilgili dikkat çeken sözler: 'O düzene inanmıyorum' dedi

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, Milli Görüş'ün son temsilcisi kim? şeklinde yöneltilen soruya Saadet Partisi ve Abdullah Gül'ü eleştirerek cevap verdi.

Kemal Öztürk'ün sosyal medya üzerinden yaptığı yayına katılan Fatih Erbakan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Erbakan, Saadet Partisi'nin ve Abdullah Gül'ün Milli Görüş'ün son temsilcisi olamayacağını belirterek, "Abdullah Gül, Catham House'dan ödül almış ve ABD, dünya demokrasisi için en büyük askeri kayıpları veren bir ülke demiştir. Bunun yanında Gül, liberal ekonomiye inanmış ve 'Erbakan Hoca'nın adil düzenine inanmıyorum' demiştir. Siz gelip bütün yetkiyi Abdullah Gül'e veriyorsanız, AK Parti'yi eleştirmeniz kabul görmez" dedi.

Geçtiğimiz günlerde de tepki göstermişti

Fatih Erbakan, geçtiğimiz günlerde Biz10 TV'de "Ülke olarak sıkıntılı bir durumdayız. Ama bu sıkıntılı süreçte sizlerinde tuzu, biberi var. Şimdi gelip sıfır kilometre kurtarıcı olarak yola çıkıyorlar. Bir defa açıkça söyleyeyim, bir insanın yolu Bilderberg VE Catham House'dan geçerse o insandan bu ülkeye, bu millete hayır gelmez. Efendim beni Catham House davet ettiler. Peki Erbakan Hocayı niye davet etmiyorlardı? Fatih Erbakan'ı niye davet etmiyorlardı? 'Davet ettiler' diyerek kurtulamazsın ki, bu kuruluşlar Siyonizm kuruluşları. Ne işin var oralarda? Bunlardan ülkeye bir hayır gelmiş mi?" demişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ceddim!İzindeyiz...

Helal olsun sana Erbakan.
 • Yanıtla

Galip

Bu siyasiler :makam, mevki ve saltanattan başka bir şeye inanmazlar
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı