• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Altaylı yıllar sonra o programdaki tartışmanın perde arkasını açıkladı: Diyelim ki iğrenç bir yalakayım...

Yeniakit Publisher
2023-12-18 00:38:00 -

Fatih Altaylı yıllar önce yaşanan ve hafızalarda iz bırakan Teke Tek programında Levent Kırca ile tartışmasının arka planında neler yaşandığını açıkladı.

Fatih Altaylı Bana Göre isimli Youtube kanalında Gökhan Çınar'a dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Altaylı, yıllar önce Teke Tek programında Levent Kırca'yı konuk ettiği ve hafızalara kazınan program öncesinde yaşananları ilk kez açıkladı.

Altaylı, program öncesi yaşananları şu ifadelerle anlattı:

"Levent Kırca benim çok eskiden beri tanıdığım, çok da iyi dostum olan bir adam. Aradı beni, dedi 'Fatih'ciğim sana geleceğim.' Hasta olduğunu bildiğim, sevdiğim, bazı konularda eleştirdiğim ve saygı duyduğum biri. Erken gelmiş arabada bekleyeceğini söylemiş. İçeri çağırdım. 'Yok sen beni kafaya alırsın' dedi. Gelmedi. Ben de gittim yanına oturdum arabada. Bu kovdu beni gir dedi. Bir süre sonra hakaret etmeye başladı. Şaşırdım ben de. Şimdi diyorlar, Levent Kırca haklıymış vs. Tamam abiciğim. Diyelim ki iğrenç bir yalakayım. Peki Levent Kırca bu lafları bana nerede etti? Uluslararası bir toplantıda mı. Hayır. Kendi gelmek istedi. Benim programımda. Levent Kırca çok muhalif biri olarak lanse ediliyordu o dönem. Bu muhalif kişiyi programa çıkaran kim? Ben. Bana ettiği hakaretlere yaşına hürmeten belli ölçüde cevap veren ve saygısızlık etmeyen yine ben. Levent Kırca bunları başka yerde söylemedi. Gelmek istediği ve katıldığı programda söyledi..."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Recep

. Fatih Altaylı adam gibi adamdır . fetocu ibneleden değildir.!

Fatih Altaylı Diyelim ki iğrenç bir yalakayım...

Fatih Altaylı Diyelim ki iğrenç bir yalakayım... cümlesinde bir fazlalık var. onu attık mı rahmetli hasan karakaya için de bir fatiha okuyarak yorumu kapatalım
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23