• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Eşcinsellik propagandası geri tepti! Burası Türkiye değil, ABD

Türkiye’de bir kısım çevreler eşcinselliğin yaygınlaşması için yoğun çaba harcarken, söz konusu çevrelerin örnek aldığı ABD’de ilginç bir gelişme yaşandı. Kuzey Karolina eyaletindeki Kennedy Ortaokulu’nda öğrenci velileri, “çağdaş sanatçı” diye pazarlanan, ancak aslında eşcinsel hakları savunucusu gibi çalışan Kara Walker’ın eserlerinin çocuklarına ev ödevi olarak verilmesine tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2021-11-02 20:51:00 -
Eşcinsellik propagandası geri tepti! Burası Türkiye değil, ABD

Münübe Yılmaz

Türkiye’de bir kısım çevreler eşcinselliğin yaygınlaşması için yoğun çaba harcarken, söz konusu çevrelerin örnek aldığı ABD’de ilginç bir gelişme yaşandı. Amerika’nın doğusunda bulunan Kuzey Karolina eyaletindeki Kennedy Ortaokulu’nda öğrenci velileri, “çağdaş sanatçı” diye pazarlanan, ancak aslında eşcinsel hakları savunucusu gibi çalışan Kara Walker’ın eserlerinin çocuklarına ev ödevi olarak verilmesine tepki gösterdi. Sözde sanatçının eserlerinin 'müstehcen' olduğunu belirten veliler “Çocuklarımıza Walker’ın cinsel eylemi çağrıştıran eserlerini incelemeleri söylenmiş. Verilen bu ödev karşısında tam anlamıyla şok olduk. Walker’ın eserleri çocuklarımız için kesinlikle  uygun değil” dedi. 

Okul yönetimi geri adım attı

Velilerin eşcinsellik propagandası içeren ödeve haklı bir şekilde tepki göstermesinin ardından ise okul yönetimi geri adım attı. Charlotte-Mecklenburg'daki Kennedy Ortaokulu’nun müdürü, çocuklara verilecek her ev ödevinin önümüzdeki dönemden itibaren önce okul idaresi tarafından inceleneceğine dair söz verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gokhan

Amerika Turkiyeden daha muafazakar.Cogu eyaletlerinde karsilardir

Murat

Bu haber bizdeki beyinsiz sapıklara kapak olsun.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23