• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Eşcinselleştirme Operasyonu” kitabının yazarı Fehmi Demirbağ Akit’e konuştu! Eşcinsellik Siyonist projedir

Yeniakit Publisher
2020-01-24 09:15:00 - 2020-01-24 09:18:49
"Eşcinselleştirme Operasyonu" kitabının yazarı Fehmi Demirbağ Akit’e konuştu! Eşcinsellik Siyonist projedir

Türkiye’de eşcinsel sapkınlığın dış güçler eliyle yaygınlaştırılmaya çalışıldığına değinen yazar Fehmi Demirbağ, “Ülkemizde eşcinsel dernekler Siyonistler tarafından destekleniyor. Bu bir Siyonizm projesidir. LGBTİ bir terör örgütüdür. Eşcinsel sapkınlık bütün kötülüklerin anasıdır. Devlet acilen bu bataklığı kurutmalıdır” dedi.

LGBTİ bataklığına yönelik dikkat çeken çalışmaları bulunan Fehmi Demirbağ, Akit’in sorularını cevaplandırdı. Eşcinsel sapkınlığın, büyük bir ahlaki buhrana sebebiyet verdiğine dikkat çeken Demirbağ; ensest ilişkinin yaygınlaşmasından, AIDS vakalarının çoğalmasına ve uyuşturucu kullanımının artmasına kadar birçok kötülüğün kaynağında LGBTİ terör örgütünün parmağı olduğunu söyledi. Eşcinsel şehvet maymunları üzerinden Türkiye’ye operasyon çekildiğini kaydeden Demirbağ, kirli planın arkasında Siyonist lobinin olduğunu vurguladı.

Amaç nesli baltalamak

Yazmış olduğu Eşcinselleştirme Operasyonu isimli kitapla büyük ses getiren Demirbağ, eşcinsel sapkınlıkla mücadele için devletin bir an önce harekete geçmesi gerektiğine işaret ediyor. Eşcinsel lobinin Siyonistler tarafından desteklendiğini belirten Demirbağ, şunları dile getirdi: “Eşcinselleştirme operasyonu bir Siyonist projedir. Amaçlanan nesli bitirmektir. Bir nesli tüketmenin en kolay yolu sapkın ilişkilere toplumu yönlendirmektir. Bu iğrenç projesinin arkasında ise siyonist aklı vardır. Türkiye’deki LGBTİ dernekleri Siyonistler tarafından desteklenmektedir.”

LGBTİ bir terör örgütüdür

Eşcinsel sapkınların ahlaki bir buhrana sebebiyet verdiğini kaydeden Demirbağ, “LGBTİ bir terör örgütüdür. İçinde her türlü sapkınlığın mübah olduğu lakin helal ilişkilerin çağdışı sayıldığı bir terör örgütüdür. Standard insan kavramı bu işin dışındadır” dedi. Ensestliğin kökeninin eşcinsellik olduğunu belirten Demirbağ, şöyle devam etti, “İnsanın nesli nefsine uyuyorsa lağım burada başlıyor demektir. Ensestlik, deizim, uyuşturucu ve alkolün temelinde de eşcinsel sapkınlık vardır. Pedofili de buradan çıkar. Uyuşturucunun arkasına saklanırlar. Bunlara üzülmüyor da değiliz. Bunlar hasta. Bilim putuyla hastalıklarını gizlemeye çalışıyorlar. Eşcinseller dünyayı işgal ediyor.

Devlet mutlaka önlem almalıdır

Devletin Türkiye’deki eşcinsel dernekleri kapatması gerektiğin kaydeden Fehmi Demirbağ, “Savcılara buradan çağrıda bulunuyoruz. Bunlar kendilerine mekanlar bellemiş durumda. Buluşma yerleri var. Netflix gerçeğini de ıskalamamak lazım. Devletin bir an önce nesli güvence altına alacak tedbirleri uygulamaya koyması gerekir” ifadelerini kullandı. LGBTİ’lilerin toplumu provoke ettiğini belirten Demirbağ, “Terör örgütleri toplumu provoke eder. Sözde onur yürüyüşlerinde yaptıklarına bakın. CHP’nin bunları desteklemesi de mütedeyyin kesimin uyanmasına sebeb oldu” dedi.

 
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ERSİN

SİYONİSTLERİN DÜNYANIN AHLAKINI ÇÖKERTME PROJELERİ, MÜSTEHCEN YAYINLAR EŞCİNSELLİK VS..,hitler de yahudileri bu yüzden fişlediğini okumuştum

hakan can

Catıdan da atalim mi escinselleri. Dunyayi verseler siz escinsel olur musunu? Bu bi hastaliktir ne alakasi var yok proje yok bilmemne sacmaladikca.sacmaliyorsunuz.Asıl sizin su yobaz beyinleriniz bi terör örgütü devletin sizi kurutmasi gerek
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23