• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Erkek devletinden sonra sıra Türkiye'ye mi gelecek? Feminist kadın platformunun gücünü nereden aldığı belli oldu

Terör örgütü PKK'nın yayın organları Yeni Yaşam ve Yeni Özgür Politika gazeteleri, 27 Kasım Cumartesi günü attıkları manşetlerle, adeta feminist kadın platformlarının güçlerini nereden aldıklarına cevap verdi.

Yeniakit Publisher
2021-11-27 03:47:00 - 2021-11-27 04:50:55
Erkek devletinden sonra sıra Türkiye'ye mi gelecek? Feminist kadın platformunun gücünü nereden aldığı belli oldu

 yeniakit.com.tr 

LGBT ve feminist örgütlere açık destek veren terör örgütü PKK, yayın organları Yeni Özgür Politika ve Yeni Yaşam gazetesinin manşetlerinde yer verilen haberlerle, feminist kadın platformunun gücünü nereden aldıkları sorusunun cevabını verdi.

Eli kanlı terör örgütü PKK'nın yayın organı Yeni Özgür Politika gazetesi bugünkü manşetinde, "PKK 44 yaşında" başlığını kullandı. PKK'nın propagandasını yapan gazete, manşette PKK'lı teröristler Murat Karayılan ve Cemil Bayık'ın açıklamalarına da yer verdi.

PKK'nın yaşını kutlayıp feministlerin sloganını kullandı

TSK'nın başarılı operasyonları ile köşeye sıkışan ve sona gelen terör örgütü PKK'nın '44. yaşını' manşetinden kutlayan Yeni Özgür Politika gazetesi, birinci sayfasındaki bir başka haberinde de, feminist kadın platformlarının açıklamasını kullanarak, "Erkekler, devletinizi yıkacağız." sloganını ön plana çıkardı.

'İktidarın barikatlarını yıktı'

PKK'nın diğer yayın organı Yeni Yaşam ise 27 Kasım Cumartesi gününün manşet haberini, Türkiye'yi içeriden çökertme planının iki hastalıklı kolundan biri olan feminist kadın platformlarına ayırdı. "Kadınların gücü her barikatı aşar" başlığı ile verilen haberde, "Diyarbakır'dan İstanbul'a kadınlar sokağa çıkarak iktidarın barikatlarını yıktı." ifadeleri kullanıldı.

Yeni Yaşam ve Yeni Özgür Politika gazetelerinin sadece bugünkü birinci sayfaları bile, ülkemizin toprak bütünlüğü üzerinde oynanan oyunu gözler önüne serdi.

Türkiye'yi içeriden çökertme çabası: Feminizm ve LGBT

Birinci sayfasında eli kanlı örgütün 44. yılını kutlayan Yeni Özgür Politika gazetesinin, aynı sayfada feministlerin "Erkekler, devletinizi yıkacağız." açıklamasını da bir slogan olarak yayınlaması, silahla yapamadıklarını, kültür dezenformasyonuyla yapma gayesinde olduklarını gösterdi.

LGBT ve feminist örgütlerin Türkiye de distribütörlüğünü yapan PKK ve HDP, emperyalizmin en temel hedefi olan kültür tecavüzü ile pisliği legalize ediyor.

Son yıllarda Netflix, Blu TV gibi platformlarla Türk toplumuna eşcinsellik zehri akıtılırken, ülkemizin diğer hastalıklı kolu feministler de, amacı "Türkiye'yi bölmek" olan terör örgütünü arkasına alarak, ülkemizi içeriden çökertme planına hizmet ediyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İsmail

Sapotajcılar bozguncular fitneciler mandacılar sizi tanıyoruz

Nesilleri ve toplumu ifsadda asıl tehlike sûreti haktan görünen yeşil feministerin ifsadlarıdır!

Lgbt+türevlerinin pkk/fetöden güç almaları toplumda bir şey ifâde etmez! Bilakis toplumu dejenere ve ifsadda yeşil feministlerden islah sûretindeki ifsadlarla dolaylı aldıkları destek ; toplumu ve nesilleri ifsad etmek için gerçekten en büyük tehtittir! :(
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23