Erdoğan'dan Vida'ya tavsiye: En az 3 çocuk

Beşiktaş'ın Hırvat yıldızı Domagoj Vida, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'in Türkiye ziyareti sırasında katıldığı davette Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşadığı ilginç diyaloğu anlattı.

23 Mayıs 2019 Perşembe 23:45
Erdoğan'dan Vida'ya tavsiye: En az 3 çocuk

Beşiktaş'ın yıldızı Domagoj Vida, Hırvat basınına basınına verdiği röportajda geleceğiyle ilgili  konuştu ve Beşiktaş'taki hedeflerini anlattı. Türkiye'de ve Beşiktaş'ta mutlu olduğunu söyleyen Vida, Türk futbolunda iz bırakmak istediğini söyledi. 

Öte yandan Hırvat yıldız geçtiğimiz aylarda Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'in Türkiye'ye ziyaretinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen ve davet edildiği toplantıya katıldıktan sonra Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaşadığı diyaloğu anlattı. 

Vida, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'i ağırladığı toplantıda yer aldıktan sonra Erdoğan'la yaşadığı diyaloğu şu sözlerle anlattı:

"Çok güzel bir davetti. Bundan çok mutlu oldum ve gurur duydum. Erdoğan ile toplantıdan sonra konuştuk. Bana Türkiye'yi sevip sevmediğimi sordu. Ben de bu ülkeyi çok sevdiğimi söyledim. Sonraki sorusuna ise şaşırdım. Bana kaç çocuğum olduğunu sordu. Ben de bir çocuğum olduğunu söyleyince, en az 3 tane olması gerektiğini söyledi. Bu konuda onu dinler miyim? Bilemiyorum, bu işler belli olmaz. Erdoğan çok sıcak kanlı bir insan. Bu yaşadığımız diyalog da ilginç bir hatıra olarak bende kalacak."

Erdoğan'dan Vida yorumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kitarovic ile ortak basın toplantısında konuşurken Beşiktaş'ın transfer ettiği Hırvat oyuncu Vida'ya değinerek, “2017'nin sonunda Hırvatistan'dan çok ciddi bir ithalat yaptık. Beşiktaş Hırvatistan Milli Takımının çok önemli oyuncusu olan Vida transfer oldu. Bu önemli bir ithalattı. Hayırlı olsun” demişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mayıs 2019 Perşembe 23:45

YORUM YAZ

  • Oumar_FDOumar_FD27 gün önce
    2+1 evlerin kirasını zor veriyoruz! Kültürümüze uymayan küçücük evlerde en az üç çocuk nasıl yetişecek! Erdoğan halktan koptu ama farkında değil! Beton binalarda çocuklara ait bir oda bile ayarlayamıyoruz! Sokağa bırakmaya korkuyoruz. Arabalar sokaklarda bile vızır vızır! Bu kadar çocuk nerede nasıl yetişecek!
  • KaraKara28 gün önce
    Biz de Müslümanlar çoğalsın diye 3 çocuk dediğini sanıyorduk. Meğerse dert o değilmiş. Harikasın reis, uçurumdan yuvarlanmaya devam..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Haziran 2019