Erdoğan: Bir tane kitapsız, imansız...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de Türk bayrağı almaya çalışan PKK'lı teröriste tepkide bulunurken vermeyen kadına ise takdirlerini ifade etti.

17 Mayıs 2018 Perşembe 21:22

AK Parti Genel Merkezi'nde verilen iftarda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere'de PKK'lı teröristlerden birinin Türk bayrağını almaya çalışmasına rağmen teslim etmeyen kadını aradığını ve takdir ettiğini söyledi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir kitapsız, imansız, o bayrağı almaya çalışırken o vermedi. Bugün kendisini telefonla aradım, tebrik ettim. 'Bu asrın Nene Hatunusun, Şerife Bacısısın.' dedim. İşte bu PKK'lılar dedikleriniz benim o Şerife Bacıma, Nene Hatunuma bakın söz geçiremiyor. O ahlaksız, bir bayana o şekilde saldırdığı halde bayrağı ona teslim etmiyor. Olay bu kadar açık, net." ifadelerinde bulundu.

PKK'LI TERÖRİSTLERE TÜRK BAYRAĞINI VERMEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İngiltere ziyaretini fırsat bilen Türkler, bayraklarla caddelere indi. Ülkede yaşayan terör örgütü yandaşları ise protesto için bölgeye gitti.

Bu sırada elinde Türk bayrağı olan herkese saldırmaya kalkışan PKK yandaşları, İngiliz polisi tarafından engellendi.

Polisleri atlatarak bir kadının üzerine saldıran PKK'lı alçaklar, Türk bayrağını kadının elinden alarak yere atmak istedi.

Yürüme problemi olan kadın; PKK'lıların saldırısına karşı koydu, Türk bayrağının yere atılmasına izin vermedi.

 

Haftanın Özeti

Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 21:22

YORUM YAZ

  • Milletin iradesiMilletin iradesi8 ay önce
    O .. çocuğu bunlar nerede yaşarlarsa yaşasınlar onursuz yemek yediği kabı sıçanlar bunlar.satılık köpekler gün gelecek ipinizi elinde tutan siyonistler işleri bitince üzerinize işeyecekler.ondan sonra yiyecek ve sıçacak kab,da bulamıyacaksınız. Sokaktaki köpekler sizden daha onurlu.müslüman kürd,ler sizden utanç duyuyor.
  • Arif KarahanArif Karahan8 ay önce
    Helal olsun sana  Allah razı olsun, domuzlara kaptırmadın mukaddes emaneti.
  • MetinMetin8 ay önce
    Kuduz köpek Ler gibi nasılda saldırıyorlar şerefsiz köpekler...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ocak 2019