Ekrem İmamoğlu kendi suyunu bile içmiyor

Kendisinin koltuğa oturmasının ardından bazı kamu kurumları ile bazı özel kuruluşların Hamidiye Suyu almadığını iddia edip, “Ben her gün Hamidiye su içiyorum, bana gayet iyi geliyor” diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, İBB’nin, İstanbul’un muhtelif noktalarında kurulacak Beyaz Masa ekiplerince promosyon olarak dağıtılacak 1250 koli bardak su için Hamidiye Suyu’nu görmezden gelip, başka yüklenici firma bulmak adına ihaleye çıkmaya hazırlandığı öğrenildi.

10 Ekim 2019 Perşembe 10:02
Ekrem İmamoğlu kendi suyunu bile içmiyor

Akit, CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun maskesini düşürmeye devam ediyor. CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun Hamidiye Su ile ilgili  “Ben hergün Hamidiye su içiyorum, bana gayet iyi geliyor” şeklinde açıklamalarında samimi olmadığı gözler önüne serildi. Kamu kurumlarını ve bazı özel kuruluşları “Hamidiye Su” almıyor diyerek hedef gösteren İmamoğlu’nun İBB’ye ait olan Hamidiye firmasının ürünlerini tercih etmediği ortaya çıktı.

Duyurusunu bile yaptılar

İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından “Mobil iletişim hizmet alım işi” adı altında açılan ihalede; İstanbul’un muhtelif noktalarında kurulacak Beyaz Masa ekiplerince promosyon olarak verilecek suyun, ihaleyi kazanacak firmadan satın alınacağı belirtildi. İstanbul’un muhtelif yerlerinde bulunacak Mobil Noktalarda, promosyon dağıtmayı hedefleyen İmamoğlu, poşet çay, türk kahvesi, bonbon şeker, satranç takımı, kutulu lokum gibi bir dizi ürünlerin bulunduğu promosyonların arasına 1250 koli bardak su dağıtımını da ekledi.

Özelden içiyor

İBB’ye ait olan Hamidiye firmasının ürünlerinin kendisine çok iyi geldiğini savunan İmamoğlu, dağıtımı yapılacak promosyon listesinde bulunan suyu, belediye şirketi Hamidiye A.Ş.’den temin etmek yerine ihaleyi kazanacak firmadan satın almayı şart koştu.

Ayrıca, mobil araçlara gelen vatandaşlara çay ikramında kullanılacak kağıt bardağın logolu olması istendi.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 10:02

YORUM YAZ

 • YukselYuksel5 gün önce
  Sizin yaptığınız düpedüz yalan iftira nı bırakın adamıda. Rahat calissin
 • MelihMelih5 gün önce
  Hasedinizden çatlayın emi 
 • AdsızAdsız5 gün önce
  Adamı siyaseti ile vurursun anlarım da hengi marka suyu içtiği nedir yaa sizler neyin kafasını yaşıyorsunuz. En çok neyi merak ediyorum biluyormusunuz. CHP veya Chp den herhangi bir kişi başa geçtiğinde sizler ne yapacaksınız çook ama çook merak ediyorum...
 • M. Akay başarırM. Akay başarır5 gün önce
  Aklınız fikriniz kotulemekte 
 • Selim altınSelim altın5 gün önce
  Siz nasıl bir gazetesiniz ya 
 • Ekremadaşımbenim Ekremadaşımbenim 5 gün önce
  Ekrem sana oy verip kendimi inkar ettiğim için tüm müslümanlar dan özür diliyorum...daha diyecek tek kelime yok.... ben ettim bi pis iş, ALLAH affetsin i İNŞALLAH....
 • Duran kaleDuran kale5 gün önce
  Memleketin bu kadar sorunu varken bunu haber yapana yaziklar olsun
 • BatıleziciBatılezici5 gün önce
  2023 Ekrem, evet vatandaşın kimyasını bozdu. İyi rol kesti, iyi yalan söyledi, iyi iftira attı, iyi mağdurluk edebiyatı yaptı. Buna kanan vatandaşların bozulan kimyası nedeniyle ve HDP’lilerin artan katkısıyla Başkan oldu. Yani bizim kimyamız bozulmadı, kandırılanların kimyası bozuk.
 • 2023 Ekrem2023 Ekrem5 gün önce
  Memleketin Savaşa girdiği günde bile Ekrem Başkanla uğraşan cüce insanlarsınız vesselam. Topunuzun kimyasını bozdu Ekrem Başkan :)
 • Müh.Müh.5 gün önce
  Arkadaşlar şimdi ekrem müdafanın gündeme gelmesine hiç gerek yok ülkenin daha ciddi meselelerivar
 • BatıleziciBatılezici5 gün önce
  Serdar şu an olmasa bile önceden rahatça mıçamamanın sebebi CHP’den bilinebilirdi ve bu gayet normaldi. Çünkü su yoktu… Sen şimdi rahatça pisleyebiliyorsan Ak Partisi ve onun evveliyatı sayesindedir.
 • dumanlıdumanlı5 gün önce
  Bu gün başka işiniz yokmu.Böyle davranışlar İstinbulun fethi sırasında bizans papazlarının meleklerin cinsiyetini,kanatlarını tartışmasını hatırlatmıyormu. Bu gün birlik günü.
 • hizipsavarhizipsavar5 gün önce
  araştırma önergesi; seçime kadar kaç. chp li belediyehamidiye su kullanıyordu.
 • Kemal ozaliKemal ozali5 gün önce
  Artık insanlarla bu şekil uğraşma dönemi bitti. Başka şeylere bakmak lazım. 5 yıl sonuna bakalım. 20 yıldır biz yonetiyoz, etrafımızı sarmış niyeti başka olanlardan kurtuluruz belki.niyetiniz bu değilse tabi.
 • Kemal ozaliKemal ozali5 gün önce
  Allah aşkına öyle fuzuli haber yapıyorsunuz ki kim inanır bu habere yazık. Kime yapılsa haksızlığa karşı çıkarım. Ne olur yapmayın hep bundan kaybediyoruz. Eğer amacınız bu değilsetabi!!!!!
 • ihsanihsan5 gün önce
  fetö takdiği pislikten
 • İzliyoruz...İzliyoruz...5 gün önce
  Chp'nin uydurduğu Hamidiye Suyu tezgahını Fatih Altaylı başlattı.Gerçeğin nasıl tersyüz edildiğini herkes görsün.
 • SerdarSerdar5 gün önce
  Ha uşağum ha ne oluyorsa CHP yüzünden oluyor.Bugün kabız olsan CHP İSTANBUL U aldı sçamaz olduk diyeceksiniz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019