• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ekrem İmamoğlu kendi suyunu bile içmiyor

Kendisinin koltuğa oturmasının ardından bazı kamu kurumları ile bazı özel kuruluşların Hamidiye Suyu almadığını iddia edip, “Ben her gün Hamidiye su içiyorum, bana gayet iyi geliyor” diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, İBB’nin, İstanbul’un muhtelif noktalarında kurulacak Beyaz Masa ekiplerince promosyon olarak dağıtılacak 1250 koli bardak su için Hamidiye Suyu’nu görmezden gelip, başka yüklenici firma bulmak adına ihaleye çıkmaya hazırlandığı öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2019-10-10 10:02:00 - 2019-10-10 10:02:51
Ekrem İmamoğlu kendi suyunu bile içmiyor

Akit, CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun maskesini düşürmeye devam ediyor. CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun Hamidiye Su ile ilgili  “Ben hergün Hamidiye su içiyorum, bana gayet iyi geliyor” şeklinde açıklamalarında samimi olmadığı gözler önüne serildi. Kamu kurumlarını ve bazı özel kuruluşları “Hamidiye Su” almıyor diyerek hedef gösteren İmamoğlu’nun İBB’ye ait olan Hamidiye firmasının ürünlerini tercih etmediği ortaya çıktı.

Duyurusunu bile yaptılar

İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından “Mobil iletişim hizmet alım işi” adı altında açılan ihalede; İstanbul’un muhtelif noktalarında kurulacak Beyaz Masa ekiplerince promosyon olarak verilecek suyun, ihaleyi kazanacak firmadan satın alınacağı belirtildi. İstanbul’un muhtelif yerlerinde bulunacak Mobil Noktalarda, promosyon dağıtmayı hedefleyen İmamoğlu, poşet çay, türk kahvesi, bonbon şeker, satranç takımı, kutulu lokum gibi bir dizi ürünlerin bulunduğu promosyonların arasına 1250 koli bardak su dağıtımını da ekledi.

Özelden içiyor

İBB’ye ait olan Hamidiye firmasının ürünlerinin kendisine çok iyi geldiğini savunan İmamoğlu, dağıtımı yapılacak promosyon listesinde bulunan suyu, belediye şirketi Hamidiye A.Ş.’den temin etmek yerine ihaleyi kazanacak firmadan satın almayı şart koştu.

Ayrıca, mobil araçlara gelen vatandaşlara çay ikramında kullanılacak kağıt bardağın logolu olması istendi.

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Serdar

Ha uşağum ha ne oluyorsa CHP yüzünden oluyor.Bugün kabız olsan CHP İSTANBUL U aldı sçamaz olduk diyeceksiniz.
 • Yanıtla

İzliyoruz...

Chp'nin uydurduğu Hamidiye Suyu tezgahını Fatih Altaylı başlattı.Gerçeğin nasıl tersyüz edildiğini herkes görsün.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23