Din düşmanı Cumhuriyet çarpıtmaya devam ediyor

Akit TV'deki sözleri çarpıtılarak günlerdir kamuoyunda linç edilen Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan, uğradığı hain saldırıya rağmen hedef gösterilmeye devam ediyor. Paçavra Cumhuriyet, Alan'a saldırıyı "Türk askerine "eşek" diyen Akitçi saldırıya uğradı" başlığı ile haberleştirerek bir alçaklığa daha imza attı.

14 Haziran 2019 Cuma 19:56
Din düşmanı Cumhuriyet çarpıtmaya devam ediyor

 Taha Emre Özdemir  Yeniakit.com.tr 

FETÖ, Oda TV ve Kemalistlerin günlerdir hedef gösterdiği Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan, saldırıya uğramasına rağmen hala hedef gösterilmeye devam ediyor.

Paçavra Cumhuriyet, Murat Alan'a saldırıyı alçak bir başlıkla duyurdu

Haberde, "Türk askerine 'eşek' diyen Akitçi saldıya uğradı" başlığını kullanan paçavra; Alan için, "Türk askerine Akit TV ekranında 'eşek' diyerek hakaret eden Yeni Akit gazetesi Haber Müdürü Murat Alan saldırıya uğradı. Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın Türk askerine 'eşek' demesine hem Cumhurbaşkanlığı, hem hükümet yetkileri hem de muhalefet sert tepki göstermişti. Milli Savunma Bakanlığı ise, Alan hakkında suç duyurusunda bulunmuştu." ifadelerini kullanarak programda söylediği sözleri çarpıtmaya devam etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma 19:56

YORUM YAZ

 • Anıl Özdemir Anıl Özdemir 10 gün önce
  Bunu da savunuyorsunuz ya ne diyeyim sanki tek hatanız şanlı Türk askerine eşşek demek utanmadan bide haber yapıyorsunuz sıkışınca fetö şu bu adam olun köşe bucak kaçmayın dediğiniz laflar yüzünden
 • M. Gözü karaM. Gözü kara10 gün önce
  Murat alan... Askeriyenin içinde hala hain var.. Sözü bunlara... Bu yazıyı anlayamıyanlar... Ülke yönetmeye kalkıyor.. Yazıklar olsun... O sopayı kullananları tez bulup... Sopayla otutturmalı.. Devlet... CUMHURİYET GAZETESİNEDE Halkı KİN. NEFRET VE FAHRİKTEN DAVA AÇILMALI... SAVCILAR UYUYOR MU
 • 10 gün önce
 • DenizDeniz10 gün önce
  Darp edilmezini dogru bulmuyorum ama kiside haddini bilecek konusmasina dikkat edecek hakaret etmeyecek
 • güncegünce11 gün önce
  Yeterin artık. Akitin gazetecisiyle sunucusuyla uğraşma paçavra gazeteler iftiracılar siz kim askere sahip çıkmak kim siz fetöcü hain asker kılıklılara sahip çıkarsınız. Merhum Erbakan hocamın dediği gibi hadi ordan. Siz hdpkklıları seversiniz bir şehit haberini bile yapamayan zavallılarsınız.Ahmet keserle uğraştınız. Sayın Murat alanıda bu şekilde utanmadan haber yapıyorsan bende şüpelenirim.Azmettiren bunları kim yaptırdı acaba diye Asıl paçavralar sizler asker sevmezsiniz hakaret edilen Valiye sahip çıkmaz ona hakaret eden yaldızlı kuklaya ve mezar ziyareti yaparken bile sağdan oy almak için takiye yapıyoruz diyen ateis kaftancıoğluna sahip çıkın onları sevici hdpkklı pervin pıldan istanbulu sahiplenecekmiş yeterki ERDOĞAN gitsin diyen terör sevicilere sahip çıkın. Ama AKİT e çaĺışanlarına bulaşmayın bulaşıklar. Yanınıza RABBİM bırakmasın.
 • HakanHakan11 gün önce
  Kurulduğu günden beri fesat fitne, ayrımcılık. Ve her türlü kahpeliği yapan pis ideıllerine capulcu toplayan güruhun gazetesi cumhuriyet..
 • Mehmet Kara ÇalışMehmet Kara Çalış11 gün önce
  Ne kadar fetocu ve darbeci general varsa eşek oğlu eşektir, Devletin valisinehakaret eden ve onu destekleyen de kim varsa it oğlu ittir.
 • TalipTalip11 gün önce
  Cumhuriyet hiçbir zaman bu ülke ile dost olmadı ki nerede vatan haini var hep onlarla dost oldu çünkü cumhuriyete göre bu ülke insanı hep gerici, yobaz, koyun sürüsü. Ama nerede bir terörist varsa cumhuriyete göre özgürlükçü, hak arayan insanlar ve Atatürkçü oluyor. (Dhpkc, PKK, fetö vs.)
 • Vanlı mehmetVanlı mehmet11 gün önce
  15 temmuzdandan õncede subayların içinde hainler vardı diyorduk kimse inanmıyordu şimdide var hainler dinsizler temizlenmediki.
 • EKOLL EKOLL 11 gün önce
  Bu provokatifgazete neden kapatılmaz. Kime ne veriyorsa
 • fetösavarfetösavar11 gün önce
  eşek cumhuriyet hala anlamamış olayı. verin karpuz kabuğunu ondan anlar. yani biraz yemleyenin eşeği olur. fetö yönetiyordu. demek yine fetöde...
 • Vanlı mehmet Vanlı mehmet11 gün önce
  Hain cumhiriyet siz türk askerini şehit eden hdp li teröristlerle işbirlgi yapyorsun ama kimsenin sesi çıkmıyor size dava açmayan alçaklara sesleniyorum acaba sizdemi hainsiniz.zaman gaztsi gibi sizinde sonunuz gelecktir inşaallah.
 • KeremKerem11 gün önce
  Din düşmanı cumhuriyet nedir ya
 • ilbay gokcenilbay gokcen11 gün önce
  tamamda şanlı ordumuza eşek demek ne oluyor ? siz kimsiniz CIA ajanımısınız nesiniz sürekli cumhuriyet,atatürk,ordu düşmanlığı utanın biraz
 • MahirMahir11 gün önce
  Korkak pi.ler chpkaka pi.leridir, dördü bir olup bir kişiye saldiriyor, ödlek pe.evenkler Pi..iklerinin aşikar isbatı işde, hem vatandaşda durup bakmışmı bu pi.lere, neden o dördünün ağzıni burnunu çarşamba çanağina çevirmemiş, hiç mi vatandaşın içinde bir babayiyit yoktu be, cesareti evdeki karılarinamı teslim etmiş bu millet ya?
 • mustafamustafa11 gün önce
  FETÖCÜ ALÇAKLARA TÜRK ASKERİ DİYEN CUMHURİYET GAZETESİNİN VE TÜM ÇALIŞANLARININ TAAAAAAA AMK.
 • Ah İbrahim bedir ah. Bunlara her sabah paçavra derdiAh İbrahim bedir ah. Bunlara her sabah paçavra derdi11 gün önce
  İbrahim kardeşimizi özledik bu azgın azınlığa haddini bildirmek lazım
 • AliAli11 gün önce
  Bunlar resmen se siz yobaz din düsmanlari yakinda insallah belasini bulurlar
 • ORHAN ÖZALP ORHAN ÖZALP 11 gün önce
  Cumhurla hiç alalası olmayan yabancı hayranı islam ve müslüman düşmanını tekrar kınıyor Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın diyoruz.
 • Teyyo Teyyo 11 gün önce
  Ha ha haber doğru ama.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Haziran 2019