Diktatörü böyle övdü: Mücahit Sisi!

Zulüm altında inleyen İslam dünyası bunu da gördü: Müslüman ülkelere karşı komplo üssü haline gelen Suudi Arabistan’ın Vakıflar Bakanı Abdüllatif âl-Şeyh, on binlerce Müslüman’ın katili Mısır diktatörü Abdülfettah es-Sisi’ye “mücahit” dedi.

16 Eylül 2019 Pazartesi 00:06
Diktatörü böyle övdü: Mücahit Sisi!

 Yeniakit.com.tr  özel haber 

Yemen’den Mısır, Libya, Tunus ve Türkiye’ye kadar Birleşik Arap Emirlikleri ile birlikte İslam ülkelerine komplo üreten Suudi Arabistan’ın Vakıflar Bakanı Abdüllatif âl-Şeyh, Mısır’da yaptığı konuşmada Mısır’ın diktatör Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi’yi “mücahit” ilan etti. Mısır’da 2013 yılında seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye karşı düzenlenen darbenin finans ayağını oluşturan Suudi Arabistan’ın, darbeci Sisi yönetimine desteği sürüyor.

“İhlasla, kuvvetle, samimiyetle…”

Mısır’da düzenlenen bir zirveye katılmak üzere bu ülkeye gelen boğan Suudi Arabistan Vakıflar Bakanı Abdüllatif âl-Şeyh, Sisi için akıl almaz övgülerde bulundu. Konuşmasının sonunda Mısır’ın diktatör Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi’yi övgülere boğan Suudi Arabistan Vakıflar Bakanı Abdüllatif âl-Şeyh, “Konuşmamın sonunda Allah’a şükürden sonra Mısır’ın Mücahit Cumhurbaşkanı sayın Abdülfettah es-Sisi’ye çok teşekkür ediyorum. Teröristlerin ve bu aziz vatanın düşmanlarının Mısır’ı en kötü haline sokmak istemesi karşısında Bu vatanı sadakatle, kuvvetle, İhlasla, samimiyetle koruyan Cumhurbaşkanıdır” hezeyanlarını savurdu.

Âl-Şeyh, konuşmasında Sisi’nin cesaret sergileyip İslam dinini koruduğunu ve Mısır halkının da yanında bulunduğunu iddia etti.

Kabe İmamı'ndan skandal sözler: Şükürler olsun ki ABD ile dünyayı yönetiyoruz

Cemal Kaşıkçı'yı katleden Prens Selman rahat durmuyor!

Prens Selman peşkeşe devam ediyor

Prens Selman'ın İsrail sevgisini böyle anlattı! "Bilseniz aklınız gider"

Prens Selman'ın planı deşifre oldu! O ülkeye 'kiralık katil' gönderdi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Eylül 2019 Pazar 23:59

YORUM YAZ

 • mustafamustafa1 ay önce
  HA BU SUUD AİLESİ HA CHP BİR FARKLARI YOK. SAHİPLERİ AYNI. İŞLERİNE GELDİLERMİMÜSLÜMANLIKTA AHKAM KESERLE AMA GERÇEKTE KAFİRİN ÖNDE GİDENLERİ. HEMDE BAYRAKLISI.
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM1 ay önce
  BAKIN BU ARAPLAR CHP HDPKK AMERİKA AVRUPA DİKTATÖRLERİ ESED SİSİ SEVERLER.AMA DİKTATÖR OLMAYAN ERDOĞAN I DİKTATÖR DİYE KARALAMAYA ÇALIŞIRLAR.NASIL ALGI YAPIYORLAR.KEMAL BAŞA GEÇSE YADA BAŞKA CHP Lİ GÖRÜN DİKTATÖRÜ.OZAMANDA ENBÜYÜK DİKTATÖR BİZİMKİSİ DİYE ÖNÜNDE EĞİLİRLER
 • SinanSinan1 ay önce
  BismillahirrahmaniirahimZalimler, Rablerinin huzurunda durduruldukları zaman hâllerini bir görsen..!
 • hasanhasan1 ay önce
  hokkabaz bunlar...
 • İbrahim alkılıç İbrahim alkılıç 1 ay önce
  Katil prenseÜmmetin lideridir diyenler, sisiye de mücahit desin.Kendi aralarında makam mevki dağıtıyorlar. Bu günkü Riyad şehri civarında ortaya çıkmış olan sahte peygamber müseyleme de cennetten arsa dağıtıyordu. Sonra ne oldu?Hepsini gebertti Sahabe efendilerimiz ve İmam Ali Efendimiz.Bunların sonu nasıl olacak?
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 1 ay önce
  Sadece suratına bir bakın.....
 • aliali1 ay önce
  SURATA BAKIN ŞEYTANLAŞMIŞ SİYONİST
 • vatandaşvatandaş1 ay önce
  entarili şeytanın iki ayaklı ve görüneni
 • SerdarSerdar1 ay önce
  Şeytanın mücosu niye anlamıyorsunuz. Peygamberimiz şuanda yaşasa bu şe..fsizlerin giydiği bu kiyaferi müslümanlara Allahın izniyle yasaklatırdı. Münafık şe...sizler...
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ1 ay önce
  bu araplarla ümmet kardeşligi olunmayacagını anlarsınız umarım.görun işte adamları zihniyetini.turkiye incidir.tekdir.ataturkiyedir. kutsaldır bu topraklar. ve tek başımızayız.ama güclüyüz.cunku biz türküz.
 • ihsanihsan1 ay önce
  satılmış sapık bu din adamı
 • hasanhasan1 ay önce
  sapkın vahabiligide selefilik adı altında CIA in yardımı ile tum dunyaya pazarlıyanlarda bunlar..
 • FesübhanallahFesübhanallah1 ay önce
  Böyle olur Suudların mücahidi de. Yadırgadık mı? HAYIR...
 • Murat Murat 1 ay önce
  Bu saltanat sevdası bunların sonu olacak
 • FetiFeti1 ay önce
  Hiç görmediğimiz ne olduğunu bilmediğimiz islam dünyasının bişey görmesi garip. Ne bekliyordunuz kural belli arabın hepsiyle iyi ol kavgalarına karışma
 • abdullahabdullah1 ay önce
  bir dederjan reklamında "beyazın da beyazı var adı... beyazı" ifadesi kullanılıyordu. BUnlarda "alçağında alçağı, insan suretindeki köpeğin de köpeği var!" misali bu evanjelik-siyonist beslemesi onursuz mahlukat
 • Batuhan Albayrak Batuhan Albayrak 1 ay önce
  Bunlar Müslüman kılıgına bürünmüş İsrail tohumları
 • EymanEyman1 ay önce
  İslam dünyası ne çektiyse içindeki yahudi köpeklerinden çekmiştir, bu alçakta bir tanesi işte. Müslüman maskesiyle İslam'a çok darbe vurdular. Allah tez zamanda bu hainlerin sonunu getirsin inşallah. Kahrolsun Amerika, İsrail ve işbirlikçi kafirler.
 • hiçhiç1 ay önce
  Emperyalizim ve siyonizmin uşakları ALLAH sizi kahretsin.
 • NurayNuray1 ay önce
  Sisininde seninde Allah belasını versin vermiş zati cehennem yo döşüyorsunuzne olduğunuz belli değil yahudi uşakları
 • NurNur1 ay önce
  Suidilerin müslümanlığı bu yazıklar olsun inşaallahtezgünde tez saatte rabbim belânızı versin içlerindeki gerçek müslümankardeşlerimiz hariç Allah kahru perişan etsin Rabbim sizi
 • Cemil YürekCemil Yürek1 ay önce
  Ebu Cehil'in dölleri ebedi lanetlenmişler dir. Hepsi de tez kül olup cehennemi boylasınlar. Komşum Polonyalı Peter Arap krallarının  Yahudi oldukları söyler de Türkleri ikna edemezdi. Buna inanmayan da Müslüman sayılmaz, aptal derdi.
 • MahmutMahmut1 ay önce
  Mahkeme-i Kübra da da avukatlığını yaparsın...Orda ALLAH (c.c) ' ye karşı hem kendini hem o diktatör katili nasıl savunacaksın bakalım...Kötüler için yaşasın CEHENNEM....
 • KafkasKafkas1 ay önce
  Ya bir dakika, bir müsvetteden bahsederken önce ismine bakmak lazım. Sisi. Bu isim bize yabancı olmayan bir isim. Bu ismi Türkiye'de genellikle arka sokaklarda çalışan o biçimler (gey'ler) ve pavyon kızları kullanır. Gidin gece Ankara'nın sokaklarında dolaşın karşınıza Sisi'ler çıkacaktır. Yolda yürürken kolunuza girerler, bağıra bağıra rezil bir şekilde pazarlık yaparlar, sonra da beklediklerini alamayınca sokağın ortasında arkanızdan ağza alınmayacak küfürleri basarlar. hele ki bir cevap verin o zaman rezilliğin alası yaşanır. Çantalarında da bıcak v.s. taşıyorlardır. Yanlış hatırlamıyorsam ergenekonu deşifre ettiğini söyleyen bir polis memuru da vardı, o biçim, adı Sisi'ydi. Sonra gözlerden kayboldu. Sisi adı Türkiye'de böyle pisliklere aitken, Mısır'daki bu müsvettenin adının Sisi olduğunu duyduğumuzda şaşırmamalıyız. O da o biçim. Bak islamı, ülkesini nasıl da satıp amerika ve israilin koynuna kolayca giriveriyor. Vermeye meyilli, ülkesini kafire peşkeş çekerken, o gey'lere ait hınçla masum müslümanları hapislere tıkıp işkence ve hastalıklarla öldürüyor. Diktatör bozuntusu, belki bir ara bunu firavun da ziyaret etmiştir, böyle diktatör olmuştur. Lanet pislik, aslında hakkında iki kelime yazmaya değmez. Allah'ın laneti her daim üzerinde olsun. Sonun firavunun sonu gibi olsun ve cümle aleme ders olsun inşAllah.
 • AlimAlim1 ay önce
  Suudi kralı için 3 gün yas ilan edenler bu haberi okusun.
 • SoliSoli1 ay önce
  Bu Suudi bedeviler için 3 gün yas ilan etmiştiniz. Işte böyle cevap verirler size.
 • HadraHadra1 ay önce
  Yazıklar Olsun! Lanetler Olsun Belamlara! Tek Kelime Münafık ve SİNSİ (Sisi değil İslamın içindeki SİNSİ oğlu SİNSİ)
 • ikiyüzlülerikiyüzlüler1 ay önce
  Ondan bizdede var. 
 • ayh8n erg8n8z ewetayh8n erg8n8z ewet1 ay önce
  demokrasi düşmanı,seçilmişlerinin Azrail'i, İsrail'inyardakçısı,modern çağın firavunu,Trupun sevimli diktatörü,kimliksiz bir kimlik.
 • AliAli1 ay önce
  Topunuz gelse Mücahid Necmettin Erbakan hoca etmez Hepinize bedel tek Mücahid lider
 • Osmanli gelecek Osmanli gelecek 1 ay önce
  Allah bu dünyaya osmanlının hakimiyetini geri getirsin inşallah şu hale bakın satın alınmışlar yazıklar olsun size
 • Hasanali koseHasanali kose1 ay önce
  Allahim bu suud ailesini sana hevale ediyoruz bildigin gibin yap
 • misafirmisafir1 ay önce
  Körler sağırlar,birbirlerini ağırlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ekim 2019