Devler İstanbul’da buluşacak

Otomotiv endüstrisinin dev firmaları, 4-7 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Automechanika Istanbul’da bir araya gelecek.

25 Mart 2019 Pazartesi 09:50
Devler İstanbul’da buluşacak

Otomotiv endüstrisinin dev firmaları, 4-7 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Automechanika Istanbul’da bir araya gelecek. Fuarda yeni ürünler vitrine çıkacak. Automechanika Istanbul’u organize eden Hannover Fairs’in Türkiye Genel Müdürü Alexander Kühnel, üretiminin yüzde 80’ini ihraç eden otomotiv sektörünün dış ticaret açığının kapanmasına büyük katkı sunduğuna dikkat çekerek, “Türkiye’nin yerli ve milli otomobil üretim sürecini takip ediyoruz. Automechanika Istanbul ile otomotiv sanayiinin bu gücünü kendi evinde tüm dünyaya göstermeyi amaçlıyoruz” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mart 2019 Pazartesi 09:50

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mayıs 2019