Danıştay’dan sapkınlara skandal destek

LGBTİ’li sapkın homolara Danıştay 10. Dairesi’nden skandal bir destek geldi. Emirhan Deniz Çelebi isimli bir eşcinselin, 2017 yılında ‘cinsiyet değiştirme operasyonunu’ yapmadığı için Cerrahpaşa aleyhine açtığı davadan sapkınları sevindiren bir karar çıktı.

19 Temmuz 2019 Cuma 09:57
Danıştay’dan sapkınlara skandal destek

 Hakkı Bilir  İstanbul 

Alışın her yerdeyiz’ sloganıyla gayri meşru ilişki biçimlerini topluma kabullendirmeye çalışan eşcinsel ahlaksızlara ummadıkları bir destek geldi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ‘cinsiyet uyum operasyonu’ yapmadığı gerekçesiyle Emirhan Deniz Çelebi isimli bir eşcinsel sapkın tarafından açılan davada Danıştay, gayri ahlaki fiili yaşam biçimi haline getirmiş şahsı haklı buldu. Danıştay 10. Dairesi, sapkınların cinsiyet değiştirme operasyonlarını ‘haklı’ gerekçelerle yapmayan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ni ‘haksız’ buldu. Hastanenin ‘acil hastalara öncelik’ ve ‘kadın hastaların mahremiyetini gözeterek’ yapmadığı ameliyatların önü Danıştay’ın kararı sonrası açılmış oldu.

Sapkınlar devlet hastanelerine dolacak

Avrupa Birliği, Alman Vakıfları ve Soros’un kirli paralarıyla semiren LGBTİ’li sapkın homolar, ülkemizin temel ahlaki kaidelerini yerle bir etmek için her türlü yolu deniyor. Mübarek Ramazan ayında ‘Şabanla Receb’in aşkına Ramazan karışamaz’ pankartları açan, ‘Alışın her yerdeyiz’ sloganıyla sapkınlıklarını topluma dayatmaya çalışan homolar, vatandaşın vergileriyle teşekkül ettirilen devlet hastanelerinde cinsiyet değiştirme ameliyat geçirmek isteyecek kadar yüzsüzleşiyor. Emirhan Deniz isimli eşcinsel bir homo ile Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ndeki Hastanesi arasında 2017 yılından beri devam eden davadan çıkan karar ise durumun vehametini gözler önüne seriyor.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin, ‘kadın hastaların mahremiyetini korumak’ ve ‘acil hastalara öncelik vermek’ için akademik kurul kararıyla aldığı cinsiyet değiştirme operasyonları yapmama uygulaması Danıştay 10. Dairesi’nin akıl almaz kararına takıldı. İstanbul 10. İdare Mahkemesi’nin ‘cinsiyet değiştirme operasyonu olması zorunludur’ yönündeki kararını haklı gerekçelerle temyize taşıyan Cerrahpaşa Hastanesi’ne Danıştay 10. Dairesi de ‘temyize gerek yoktur’ diyerek çelme taktı. Emsal niteliği taşıyan skandal kararla, eşcinsel sapkınlar istedikleri hastanede cinsiyet değiştirme ameliyatı yapma hakkına sahip oldu.

Eşcinsel öğretmeni de haklı bulmuşlardı

Danıştay 12. Dairesi daha öncede eşcinsel bir öğretmenin meslekten uzaklaştırılmasını hukuka aykırı bulduğu yönünde bir karar vermişti. 2015 yılında verilen kararda, eşcinsel öğretmenin kendi özel yaşamında yaptıklarına karışılmayacağına atıfta bulunularak, öğretmenin okuldan uzaklaştırılmayacağına hükmetmişti.


Yeni Akit Gazetesi
Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Temmuz 2019 Cuma 09:57

YORUM YAZ

 • gencoglugencoglu2 gün önce
  yasaların cılkı çıkmış duırumda eee kamal bütün hukuk sistemini batıdan aldığı için neresini düzeltirsen düzelt yinede ipin ucu kaçıyor gerçi akpartinin bu konuda karnesi çok zayıf getirdiği bütün aile bakanları aileyi yıkma çalışmaları yapmıştır erkek düşmanlığı yapmışlardır kadınları isyan ettirme çalışmaları yapmışlardır. bazı yorumcular yargıçlara kızmış onlara kızmaya hakkımız yok yasa koyucu yani vekiller yoruma açık yasa yaparlarsa yada sapkınlığı özgür kılacak yasalar yaparlarsa onlarda bu yasaları uygularlar bunda şek şüphe yok içlerindeki artniyetliler bu ucu açık yasaları kullanıyorlar
 • ZübeydeZübeyde2 ay önce
  Ee akp 6251 sayılı eşcinseller yasasını yaptığında1.8.2014 te niye susmuştunuz
 • Ali rızaAli rıza2 ay önce
  Bu kararı verene bakmak lazım. Sapık bir hakim sapık bir öğretmen devlette olursa birde bu Ahlaksızlar utanmazsa .çivisi çıkmıştır
 • NİLHANNİLHAN2 ay önce
  Kime neeeeeeee Hayat onların Mübarek Cuma yazılara bakın yaaaa
 • AlperenAlperen2 ay önce
  muhafazakar AK partinin bu güruhun lehine yaptıklarından sonra laik danıştayın bu kararına şaşıranlara şaşırmak lazım..
 • uyan tcuyan tc2 ay önce
  demekki danıştay ve hakimlerin içindede sapkın çok aşırı var. o sebeplerden wc şey tc adaleşine kimse güvenmiyor. kendi varlıklarından memnun olmayan hakimler çetesi var. kendi varlıklarından memnun olan insanlar daima iyi neticeler yaratırlar.
 • MuhafazakarMuhafazakar2 ay önce
  Cerrahpaşa doktorları CHP lidir bu sapkına sahip çıkmalıydılar Artık CHP li olan Cerrahpaşa cinsiyet değiştirip dursun hatta bir birimde kurulsun
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Faruk ateist dinsiz akıl yürütmelerine ihtiyacımız yok Biz Allahtan gelene (Allaha) teslim olduk Yani müslüman olduk Düşmanımız şeytan senin gibi şeytanın yoluna cehenneme ve ahlaksızlığa çağıranlar Biz bu yolda ölürüz öldürülürüz Çünkü kafirler ile şeytanın çağrısına uyanlar ile savaşla emrediliyoruz Allahın taraftarıyız Allahın taraftarı olmayan müslüman değildir Cennete giremez Ahlaksızlığa Allahın hükümlerinin çüğnenmesine büyük günah atfedilenlere ses çıkarmayan birde bunu özgürlük kabul eden imanı alamaz Ebedi saadetimiz canımızdan önemlidir.
 • kalitesiz boya akar giderkalitesiz boya akar gider2 ay önce
  Rahmetli Ozal devrinde aile gevsetildi, Erdogan devrinde de dagitildi. Cebinizdeki her 100 TL'nin 75 lirasi Bati'dan geliyor ama karsiliginda bizden neler goturuyor? Hesabini yapmak dahi kimsenin aklina bile gelmiyor! Sosyal hayatta, bazi AHLAK/MORAL alanlarda Turkiye Bati'dan cok cok daha kotu durumda. Bunun icin Erdogan AKPyi suclayan moronlar! senin ahalgin satilik mi ki aksamdan sabaha degisiyorsun?
 • AviniAvini2 ay önce
  İstanbul sözleşmesini iptal edeni ve halk tarafından imza toplayın ilgili merciler başvurulması gerekiyor benden bir .imza
 • iskenderiskender2 ay önce
  Türkiyedeki...!ALLAH yok derse biz onudamı kabul edeceğiz !!!!! hepsine lanetolsun,
 • RAMAZAN ALTINTAŞRAMAZAN ALTINTAŞ2 ay önce
  Devlet nerde yahu? Devlet bu değil olamaz....
 • hasan_41hasan_412 ay önce
  Eveleyip gevelemeye gerek yok, eşcinsellere en büyük destek, 2012 yılında imzalanan istanbul sözleşmesinden gelmiştir
 • Vatandaş Vatandaş 2 ay önce
  Cinsiyet eşitliği hakkı diye ab.nin dayattigi sapık yasalari Tesettür lu torpili feminist lerin desteği ile çıkarırsanız freni patlamış kamyon gibi daha çok duvarlara toslarsiniz .hickimseyi suçlamayın cinsiyet eşitliği adı altında bu ahlaksizliklar zemin hazırlıyan yasaları çıkaran lara sorun.allah soracak zaten gücünüz yetiyorsa sizde sorunama soramazsiniz ancak akit in herzaman yaptığı gibi hedef sasirtirsiniz.
 • FarukFaruk2 ay önce
  Demek ki bu insanların durumlarının bilimsel bir yanı var, alışın ve kabul edin. Hırsızlık yolsuzluk tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemek günah değil bu insanların yaptıkları mı günah? İki yüzlüsünüz.
 • FARUKFARUK2 ay önce
  Demek ki bu insanların durumlarının bilimsel bir yanı var, alışın ve kabul edin. Hırsızlık yolsuzluk tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemek günah değil bu insanların yaptıkları mı günah. İki yüzlüsünüz.
 • ferhatferhat2 ay önce
  danıştay bir mahkemedir ve kanunlara göre hüküm verir. burada asıl suçlnması gereken o kanunları yapanlar ve hala yürürlükte tutanlardır. şimdi bir de utanmadan tatile gidecekler.
 • YiğidoYiğido2 ay önce
  Danıştay meclisin çıkarttığı yasalara göre karar veriyor Müslüman kimliği ön plana çıkaran ve böyle yaşayan insanlar dan oy alıp gayliği ve lezbiyenliği tv den tanıtım okullarda eğitim yoluyla normalleşmesi için İstanbul sözleşmesi imzalayanlara ne diyorsunuz
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Allahın taraftarı olmayan şeytanın taraftarıdır. Burası lgbtlilerehayat sunarken müslümana asla sunmamaktadır Allahın helak konusu olmuş bu büyük çirkin suçu günahı suç kabul edip Allahın hüküleriyle hükmetmeyenin durumu kuranda maide 44de kafirler olarak bildirlmektedir. Kafirden ve bu tutumu sergileyenden dost olmaz Dostunu düşmanın bilmeyen ve doğru tavrı sergilemeyen Allahın hükümlerini ve kadına ve erkeğe biçtiği fıtratı istemeyen müslüman değildir. Allahın hükümlerini isteyin dünyadaki em büyük emeliniz Allahın hüküleriyle adaletin sağlandığı dili vahyin dili olan bir yerde yaşama arzusu olsun bunun için gerekirse hicret edin gerekirse cihad
 • ADMADM2 ay önce
  Bunlardan 3 gun sonra imam olacaz diyen de cikar. Yargiya gider onu da muftuluk atamak zorunda kalir. Yok mu bu isin kamusal yasa duzenlemesi. Boylesi bir ameliyati devlet hastanesi yapmamalidir. Boylesine uckur icin keyfi hizmet verilmesin hastanelerde. Once psikolojik tedavi gerekmekte denilsin 10 sene sursun onay cikmasin, i.nelige i.nelik... Baslamisim boyle isin icine. Apacik her yerdeler artik.
 • DavudiDavudi2 ay önce
  Yazıklar olsun! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019