Cumhurbaşkanlığı'ndan tüyleri diken diken eden 15 Temmuz özel videosu

FETÖ'cü hainler tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz kanlı darbe girişimiyle ilgili Cumhurbaşkanlığı'ndan tüyleri diken diken eden özel bir video paylaşıldı.

11 Temmuz 2019 Perşembe 21:17

Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanı Fahrettin Altun resmi Twitter hesabından 15 Temmuz gecesi yaşananları anlatan özel bir video paylaştı.

15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların gerçek hikayelerinden derlenen filmde, şehitlerin geride bıraktıkları eşyalar ve hatıralarıyla ailelerinin kurduğu ilişki yansıtılıyor.

15 Temmuz gecesi vatanını korumak için sokağa çıkan şehitlerin anlatıldığı videoya ilişkin Altun, "Onlara minnettarız. Toprağa düştüler ama bayrağı düşürmediler. Vatan savunmasından geri durmadılar. Her birinin cesaretini, yiğitliğini. hafızalarımıza akşettik. Bu ülkeyi bize vatan kılanlara selam olsun. Şehitlerimizin aziz hatıralarına rahmet ve minnetle...Onlara minnettarız. Toprağa düştüler ama bayrağı düşürmediler. Vatan savunmasından geri durmadılar." ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2019 Perşembe 21:17

YORUM YAZ

  • Metin Metin 9 gün önce
    Bizler 15 temmuzda Tayyip Erdoğan biz çalışanlara yüzde 5 zam versin diye çıkmadık. Kendine ve Yüksek istişare kuruluna olmadık zamlar yapsın sefa sürsün diye çıkmadık. Terörle mücadele etmiş ve de yaralanmış 19000 kişiye gazilik verdik maaş bağladık yalanını söylesin diye çıkmadık. Artık ben de inanmıyorum Tayyip Erdoğan a. Bir daha 15 temmuz olayı olursa kesinlikle çıkmam. Verdiğim oylar haram olsun Tayyip Erdoğan a oy moy yok bunlara artık. Hdp ye veririm saltanat süren Türk düşmanı arab sevdalısı birine oy vermem.
  • murtaza kireşçimurtaza kireşçi10 gün önce
    tüm kripto fetöcülerin deşifre olması temennisiyle.......
  • Hedef TuranHedef Turan10 gün önce
    Fransız ihtilali batı dünyası ve sonrası için ne ise, 15 Temmuz Türk ihtilali de müslüman Türk , islam ve sömürülen milletler için odur.Artık emperyalist domuzlar bizim gibi ülkelerde istedikleri gibi iş göremeyecekler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019