Cübbeli Ahmet Hoca kendisine neden kumpas kurulduğunu açıkladı

Yeniakit.com.tr'ye konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, "Ben dinler arası diyalog üzerinden onlara çatmaya başlayınca, hakkımda iftiralarla dolu bir dosya hazırladılar. Allah'a şükürler olsun ki üzerimize tutacak bir yalan bulamadılar." dedi.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:36

 Taha Emre Özdemir  Ankara  "Ben televizyon programlarında FETÖ'nün kirli yüzünü anlatmaya başlayınca onlara yardımcı olan bazı iş adamları desteklerini kesmeye başladılar." diyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Malatya'dan bir iş adamının FETÖ'ye tahsis ettiği 4 bin metre arsasını geri aldığına şahit oldum." ifadesini kullandı.

Jet Ski olayında Samanyolu TV'nin kendisini müdafaa ettiğini söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, şunları söyledi:

"Ben dinler arası diyaloğu reddetmeye başlayınca onların habercisi Mükremin, İsmail Ağa’ya geldi. 'Bak Hocam, biz seni Jet Ski'de müdafaa ettik. Dinler arası diyalog üzerinden konuşarak bize çatıyorsun. Başına başka bir şey gelirse artık müdafaa etmeyiz.' dedi. Ben de 'etmezseniz etmeyin. Ne yapayım?' diyerek cevap verdim. Birkaç sene sonra da bunlar başıma geldi. Bana, 'bir daha müdafaa etmeyeceğiz.' demişti. Bu hapse atacağız anlamına gelmiyor ki. Ben nereden bileyim hakkımda dosya hazırlayıp beni hapse attıracaklar."

'Üzerime tutmayacak iftiralarla dosya hazırladılar'

FETÖ tarafından kendisine 'kadın satmak, insan ticareti yapmak' gibi iftiralar atıldığını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, "İftiranın da bir tutarı vardır. Bir adama iftira atarken tutar dersin. Babam o günlerde hapse ziyarete geldi. 'Evladım, dernek parasından zimmete para geçirdin gibi bir iftira olsaydı bu hacı hocaya çok tutar. Para işi olsaydı çok korkardım ama kadın işi, insan ticareti falan sana tutmaz. Ondan dolayı çok rahatım.' dedi. Ben de babama, 'sen ne diyorsun baba. Ne biçim rezil oldum.' dedim. Babam da 'içini ferah tut. Sen dediğime bak.' dedi." şeklinde konuştu. 

Cübbeli Ahmet Hoca sözlerine şöyle devam etti:

"Bu iftiranın tutmayacağını hesaplayamadılar ama ellerinde de bir bozuk para vardı. Birkaç veri toplayıp bir şeyler bulmaya çalıştılar. Derler ya mübalağa gayeyi yani hedefi bozar. Yani mübalağa yaptılar. Hani desinler ki 2 evlendi 3 evlendi. Bunları millet de anlar ama beni suça sokmaları lazım. 4 kadınla evlendi deseler bile millet bana ne diyecek? Çünkü bu suç olmuyor. Bunlar beni suça sokmak için iftiralar attılar. Milletin pasaportlarına el koymuşum. Mafyalık yapmışım. Karagümrük Çetesi ile anlaşmışım. Kadınları taciz etmişim. Şimdi bunları diyerekten 53 sene istiyorlar. Sorun şu ki Allah iftiralarını onların ayaklarına dolandırdı. Şimdi iyi ki de öyle yapmışlar diyorum. Para meseleleri gibi tutar tarafı olan bir yerden iftira atmamışlar. Sonuçta Allah'a şükürler olsun atlattık."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:36

YORUM YAZ

 • Gül TacarGül Tacar5 gün önce
  Rabbim Cübbeli Ahmet hocamızı muhafaza eylesin yar ve yardımcısı olsun
 • Gül TacarGül Tacar5 gün önce
  Rabbim Cübbeli Ahmet hocamızı muhafaza eylesin yar ve yardımcısı olsun
 • VeliVeli7 gün önce
  Hadi ordan hadi ordan erbakan diyeni hep feto ya methiyeler düzüyordun kitabin8 hediyesini kabul ediyorsun ben seni ehli sünnet alimi diyordum ama sende be adam yaprak gibisin rüzgar nerden eserse savrulup gidiyorsun asıl karakterli müslüman böyle olmamalı be hocamyani seninde tv lerde boy gosterenlerden farkin kalmadi
 • Varol hocaVarol hoca7 gün önce
  Hocamızın pek cok rus bayanı müslüman yaptığına herkes görüntülerle şahittir. Ayrıca güneş görmemiş beybi feys ehli feyz mübarek zat ülkenin sayılı ulemalarindandir.
 • Hasan MülleroğluHasan Mülleroğlu7 gün önce
  Pensilvanya`daki vatandas o kadar da kötü degil be, baksana senin baskanin ne tiyatrolar ceviriyor Konstantinopel`i almak icin. Ama alir ücün / besini.....
 • Aslan hocam yaa.Aslan hocam yaa.7 gün önce
  İslam tarihi, islami ilimlerİlim deryası, ayaklı kütüphanesin hocam maşallah. Bazan kouşurken pot kırıyosun, çok konunca o kadarda çam devirmek olur tabii, o kadar kadı kızında da olur. Hocam bizler seni çok seviyoruz, ümit ediyoruz ki Allahu Tealada seni seyiyordur, ilim yaymaya devam hocam..
 • Mustafa Mustafa 7 gün önce
  Göz önündeki tv deki hocalara Allah subhanehu ve teâlâ tevhidi iman nasip etsin
 • hilmikurthilmikurt7 gün önce
  fetocular islamdan uzaklaşmış tipler..açıp da iki satır kuran okumuyorlar...Hiç bir peygamber dinler arası diyalog diye bir saçmalık yapmadı ! Dinler diye bir şey yok !! İslamı bilen.. allah katında din islamdır ayetini iyi bilir.Allaha şirk koşan diğer tahrif edilmiş dinlerle diyalog adamı dinden çıkartır !! Kafirlerle dost olunmaz ne diyalogu ? Son peygamber Hz.Muhammed(S.a.v.) dir..sapık fetoş yakında kendini peygamber ilan edecek peşinden giden ahmaklarıda kendinide cehenneme gömecek.
 • NihalNihal7 gün önce
  Ortak yanlarımız: Hocada Canan Kaftancıoğlunu sevmiyor bende zaten sevmiyorum,DHKP C ilePKK lılarıda sevmiyor bende zaten sevmiyorum
 • ceddim! izindeyiz...ceddim! izindeyiz...7 gün önce
  Hocam Allah cc senden razı olsun, sana hayırlı uzun ömürler versin. Amin.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Mayıs 2019