Çocuklara eşcinsel sapkınlığı aşılıyorlar! Çocuk mağazasında skandal

Çocukların saf zihinlerini eşcinsel sapkınlıkla kirletmek isteyen şer güçler, kara propagandalarını çocuk ürünlerine yerleştirdiği ortaya çıktı.

18 Eylül 2019 Çarşamba 01:24
Çocuklara eşcinsel sapkınlığı aşılıyorlar! Çocuk mağazasında skandal

 yeniakit.com.tr 

Dünyayı felakete sürükleyen karanlık güçler, her alanda sistematik olarak kirli planlarını işletmeye sinsice devam ediyor. Son olarak sosyal medyada bir çocuk mağazasından paylaşılan fotoğraflar şoke etti.

Sapkınlığı çocuklara aşılamaya çalışıyorlar

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, çocuk ürünlerine sapkın LGBTİ'lerin simgelerini yerleştirerek eşcinsel sapkınlığı çocuklara aşılamaya çalıştığı belirlendi.

Amaç cinsiyeti ortadan kaldırarak insanlığı yok etmek

Sosyal medyada vatandaşlar yapılan algı çalışmalarına sert tepki gösterdi. Vatandaşlar, "bu kara propagandadaki amacın cinsiyeti ortadan kaldırarak insanlığı yok etmek" yorumlarını yaptı.

İşte o skandal fotoğraflar:


Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 01:24

YORUM YAZ

 • sultansultan1 ay önce
  yazık....
 • İssimsizİssimsiz1 ay önce
  Ya bu renkler ne kadar lgbt rengi diye gösterilse de hatırlatırım ki bunlar gökkuşağı renkleri ne diyebilirim ki?...
 • kiowakiowa1 ay önce
  denetim yok, devlet kurumları yokkanunlar yok ,,devlet yok sanki ya...
 • TeginTegin1 ay önce
  Fetö nün don yiyen suyunu içen cikcikleri,cehape hdp bu işin neresinde acaba kim bilir..
 • adiladil1 ay önce
  Sanırım burası Türkiye'de değil ve bir çocuk mağazası değil. o tür insanların alışveriş yaptığı bir mağaza
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ1 ay önce
  gayler lezler icin bi magaza burası.cocuklar icin degil.yalan haber 
 • ........1 ay önce
  Bunun tc deki bayraktarlığını yapan zilletçiler
 • ceyhun Ardalceyhun Ardal1 ay önce
  Dünyanın gerçeklerini bırakmış, saçma sapan işlerle uğraşıyorsunuz.Renklerden nem kapıyorsunuz. Peki,sahte kuran kurslarında, tarikat evlerindeerkek çocuklarına,kızlara tecavüz edenyobazlardan,cinsisapıklardan niyesöz etmiyorsunuz?
 • Mustafa Mustafa 1 ay önce
  AKP bu işin neresinde??? ZİNAYI SERBEST BIRAKTI AKP SIRA EŞCİNSEL EVLİLİĞİN SERBESTLİĞİ Mİ
 • 1 isi1 isi1 ay önce
  Bu sapkın pislikleri .. en temiz yol.
 • ÜzeyirÜzeyir1 ay önce
  Yahudilerde ve avanjelik hıııstiyanlarda eşcinsellik düzeyi nedir. Bu sizi gerçeğe götürür. Hiç bir savaş hiç bir doğum kontrol yöntemi o siyonistlerin istediği nüfusu azaltma planlarını bu sapıklık kadar azaltamaz. Adamların derdi sürekli artan nüfus. Dünyada kendilerine yetecek kadar köle olsun yeter.
 • uzakdoğu felsefeleribizeuymazuzakdoğu felsefeleribizeuymaz1 ay önce
  ismi üstünde cinsellik.cins mi?cinsellik mi?!insan erkek ve kadın olarak iki türdür yani cinstir.hünsâ(çift tenâsül uzuvlu) denilen cins ise hangiözelliği baskınsa erkeklik ve kadınlık olarak tercih yapar.Eşcinsel yanlış bir algı oluşturan kavramdır.erkeğin kadını taklid etmesi ve özenmesidir.kadınında erkeği taklid edip,özenmesidir.bu davranışta bulunana kadınlığa özenen,erkekliğe özenen denir.eşyanın tabiatına aykırı davranmak neslin devamı için büyük tehlikedir.Ahlakî cinselliği,beşeri ahlaktan uzaklaşarak,her türlü melaneti fetişizm gibi muğlak kelimelerle içi boş mutantan(hint-çin felsefesi) felsefeyle doldurup cinsellikte sınır tanımamak ve bunun doğru düşünce olduğunu tebliğ etmekle bir nevi misyonerlik yapmakla,câhil insanların sokakları ne hale getireceğini siz düşünün.Ehl-i nâmusun canı,malı,ırzı tehlikededir.Bu konuda iç güvenlik meselesi haline gelmiştir.
 • şenay doğan şenay doğan 1 ay önce
  allah muhafaza bütün yeryüzü gay olsa insanlık yine yok olmaz kalu belada adem asın sulbünden alınan ve kendisiyle ahd yapılan her ruh yeryüzüne gelecek ve kendisine takdir olunacak bedeni giyerek kendisine takdir edilen vade içinde ömrünü sürecektir kafir aklı bu gerçeği kavrayamaz onlar zanneder ki insanların cinsel kimliğini bozarsak nüfusu sınırlandırabiliriz bu kafirin vehmidir sizler eşcinsellikle mücadele ederken imanınıza zulüm bulaştırmayın eşcinsellikle hiç tavizsiz mücadele edilmeli ve kökü mutlaka kazınmalıdır ama insanlığı yok eder kaygısıyla değil şeytan sağ gösterip sol vurmasın EŞCİNSELLİK ALLAHIN LANETLEDİĞİ VE MÜLKÜNDE DE GÖRMEK İSTEMEDİĞİ BİR REZİLLİK OLDUĞU İÇİN allaha emanet olun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ekim 2019