• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çocuklara eşcinsel sapkınlığı aşılıyorlar! Çocuk mağazasında skandal

Çocukların saf zihinlerini eşcinsel sapkınlıkla kirletmek isteyen şer güçler, kara propagandalarını çocuk ürünlerine yerleştirdiği ortaya çıktı.

Yeniakit Publisher
2019-09-18 01:24:00 -
Çocuklara eşcinsel sapkınlığı aşılıyorlar! Çocuk mağazasında skandal

 yeniakit.com.tr 

Dünyayı felakete sürükleyen karanlık güçler, her alanda sistematik olarak kirli planlarını işletmeye sinsice devam ediyor. Son olarak sosyal medyada bir çocuk mağazasından paylaşılan fotoğraflar şoke etti.

Sapkınlığı çocuklara aşılamaya çalışıyorlar

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, çocuk ürünlerine sapkın LGBTİ'lerin simgelerini yerleştirerek eşcinsel sapkınlığı çocuklara aşılamaya çalıştığı belirlendi.

Amaç cinsiyeti ortadan kaldırarak insanlığı yok etmek

Sosyal medyada vatandaşlar yapılan algı çalışmalarına sert tepki gösterdi. Vatandaşlar, "bu kara propagandadaki amacın cinsiyeti ortadan kaldırarak insanlığı yok etmek" yorumlarını yaptı.

İşte o skandal fotoğraflar:


Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

şenay doğan

allah muhafaza bütün yeryüzü gay olsa insanlık yine yok olmaz kalu belada adem asın sulbünden alınan ve kendisiyle ahd yapılan her ruh yeryüzüne gelecek ve kendisine takdir olunacak bedeni giyerek kendisine takdir edilen vade içinde ömrünü sürecektir kafir aklı bu gerçeği kavrayamaz onlar zanneder ki insanların cinsel kimliğini bozarsak nüfusu sınırlandırabiliriz bu kafirin vehmidir sizler eşcinsellikle mücadele ederken imanınıza zulüm bulaştırmayın eşcinsellikle hiç tavizsiz mücadele edilmeli ve kökü mutlaka kazınmalıdır ama insanlığı yok eder kaygısıyla değil şeytan sağ gösterip sol vurmasın EŞCİNSELLİK ALLAHIN LANETLEDİĞİ VE MÜLKÜNDE DE GÖRMEK İSTEMEDİĞİ BİR REZİLLİK OLDUĞU İÇİN allaha emanet olun

uzakdoğu felsefeleribizeuymaz

ismi üstünde cinsellik.cins mi?cinsellik mi?!insan erkek ve kadın olarak iki türdür yani cinstir.hünsâ(çift tenâsül uzuvlu) denilen cins ise hangiözelliği baskınsa erkeklik ve kadınlık olarak tercih yapar.Eşcinsel yanlış bir algı oluşturan kavramdır.erkeğin kadını taklid etmesi ve özenmesidir.kadınında erkeği taklid edip,özenmesidir.bu davranışta bulunana kadınlığa özenen,erkekliğe özenen denir.eşyanın tabiatına aykırı davranmak neslin devamı için büyük tehlikedir.Ahlakî cinselliği,beşeri ahlaktan uzaklaşarak,her türlü melaneti fetişizm gibi muğlak kelimelerle içi boş mutantan(hint-çin felsefesi) felsefeyle doldurup cinsellikte sınır tanımamak ve bunun doğru düşünce olduğunu tebliğ etmekle bir nevi misyonerlik yapmakla,câhil insanların sokakları ne hale getireceğini siz düşünün.Ehl-i nâmusun canı,malı,ırzı tehlikededir.Bu konuda iç güvenlik meselesi haline gelmiştir.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23