• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'yi zora düşürecek gelişme! Muharrem İnce, tarih vererek duyurdu

CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, Memleket Hareketi'nin manifestosunu kısa sürede açıklayacaklarını duyurdu.

Yeniakit Publisher
2020-10-17 14:04:00 -
CHP'yi zora düşürecek gelişme! Muharrem İnce, tarih vererek duyurdu

CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, "81 vilayeti tamamlayıp daha sonra büyük ilçeleri gezeceğiz. 29 Ekim'de hepimiz bir araya gelip manifestomuzu yazmaya başlıyoruz. Kısa süre içerisinde manifestomuzu açıklayacağız" dedi.

CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, Sivas'tan 4 Eylül’de başlattığı 'Memleket Hareketi' kapsamında dün akşam Erzincan'dan Tokat'ta geldi. Özel bir otelde konaklayan İnce, sabah Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ali Çelik'i ziyaret etti. Ziyaret basına kapalı gerçekleşti. Ardından esnaf ziyareti yapan Muharrem İnce vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaret sırasında bir vatandaşın, "İnşallah sen parti kurarsın ağabey. Bence ayrıl onlardan Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığınız oyu biliyoruz" sözleri üzerine İnce, "Parti kurayım mı?" diye sordu. Vatandaşlar ise bu soruya 'kur' yanıtını verdi.

'29 Ekim'de manifestomuzu yazmaya başlıyoruz'

Esnaf ziyareti sonrası basın açıklaması yapan İnce, 30 yıl önce Tokat'ta askerlik yaptığını belirterek, "30 sene önce bugün bu şehrin sokaklarında hafta sonu izne çıkmış bir askerdim. Ben fizik öğretmeniyim. Elimde tüfek, herkes yemek yerken ben kapıda bekliyorum. Kendimi çok kötü hissederdim. İşe yaramadığımı düşünürdüm. Daha önemli bir iş yapmalıyım diye askerde düşünürdüm. Memleket Hareketi kurucusu arkadaşlarımla beraber Türkiye'yi karış karış dolaşıyoruz. Şu anda 41-42 vilayete gittik. 81 vilayeti tamamlayıp daha sonra büyük ilçeleri gezeceğiz. 29 Ekim'de hepimiz bir araya gelip manifestomuzu yazmaya başlıyoruz. Kısa süre içerisinde manifestomuzu açıklayacağız" dedi.

'Azerbaycan'ın yanındayız'

Azerbaycan'ın her zaman yanında olduklarını söyleyen İnce, "Azerbaycanlı kardeşlerimize destek olmak için Iğdır'a gittik. Biz oradan Nahçıvan'a geçmek istedik. Güvenlik gerekçesi ile bize izin vermediler, haklılarmış. Haklı olduklarını da gördük. Biz Azerbaycan Türklerinin, kardeşlerimizin yanındayız. Türkiye yanında olmalıdır, yanında oluyor zaten. Biz de tam desteğimizle Azerbaycan'ın yanındayız" ifadelerini kullandı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

deniz

KILIÇDAROĞLU ULUSALCILARI PARTİDEN UZAKLAŞTIRDI NERDESİN MUHARREM ABİ ŞU CHP Yİ KURTAR KILIÇDAROĞLU 9 SEÇİM KAYBETTİ HANGİ AKIL ONU ORDA TUTUYOR ANLAMIŞ DEĞİLİZ ADAM SURİYEDE Kİ TÜRKMENLERE ARAPÇA NUTUK YOLLUYOR DALGA GEÇER GİBİ MUHARREM ABİ ADAMLAR GÜVENLİK SORUNU YAŞIYOR ERZAK BARINMA İHTİYACI VEREYİM DEMİYORDA KİTAP YOLLUYOR SAVAŞ SIRASINDA ADAM KİTAP MI OKUR EYYY KILIÇDAROĞLU İYİCENE SENDEN NEFRET ETTİM 9 SEÇİM KAYBETTİN BE HALE O KOLTUKTASIN BUDA BAŞARI ÖYLE DEMEYİN YENİLDİĞİ HALDE KOLTUKTA SANA KOLTUK ALACAM KILIÇDAROĞLU
 • Yanıtla

Neron11

Senden bi cacık olmaz, seninde şu anki CHP yönetiminden ne farkın var, sende hdpkk ile işbirliği taraftarısın sende ne kadar ülke düşmanı varsa onlarla kankisin, yani bay kemalden hiç farkın yok
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23