CHP'nin meşhur 6 oku, artık LGBTİ'li sapkınları temsil ediyor!

Baran Dergisi bu haftaki sayısında CHP'nin meşhur 6 okunu, ahlaksız LGBTİ hareketine atıfla gökkuşağı rengine boyarken, 6 okun artık, Atatürk ilkelerini değil, bu sapkın hareketi temsil ettiğini iddia etti.

08 Temmuz 2019 Pazartesi 16:05
CHP'nin meşhur 6 oku, artık LGBTİ'li sapkınları temsil ediyor!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Mustafa Kemal Atatürk döneminde kararlaştırılan 6 oku son yıllarda parti içinde de tartışma konusu olurken, 6 okun temsil ettiği değerlerle alakalı dikkat çeken tartışmalar yapılıyor.

90 yılı aşkın süredir milletin değerlerine karşı çıkan CHP’nin İslam ve millet düşmanlığı sürerken, CHP’nin bu düşmanlığı milletin son yıllarda özüne dönüşüyle daha da arttı.

6 ok LGBTİ’yi mi temsil ediyor?

Partinin kurucusu Mustafa Kemal’in Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Laiklik, İnkılapçılık ve Devletçiliği simgelemesi için kullandığı 6 okun son yıllarda partinin ahlaksız açılımlarda bulunması Lezbiyen, Gay, Biseksüel, İnterseks’i temsil ettiği iddia ediliyor. 6 ok, son yıllarda partinin elini ayağını bağlarken CHP’li belediyelerin ahlaksızlık yarışına girmesi partinin oklarının LGBTİ’leri temsil ettiği iddialarına güç kazandırdı.

Darbe şakşakçılığı ve ayyaşlık!

Baran dergisi bu haftaki sayısının kapağında 6 oku ahlaksız LGBTİ hareketine atıfla gökkuşağı rengine boyarken, “CHP’nin varlık sebebi: İslâm’a ve İnsana Düşmanlık” başlığını kullandı.

Dergi, geçtiğimiz haftaki sayısında ise CHP’nin 6 okunun açıklamasını “İslam düşmanlığı, vatan hainliği, millet nefreti, Batı kuyrukçuluğu, darbe şakşakçılığı ve ayyaşlık” olarak nitelemişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Temmuz 2019 Pazartesi 16:05

YORUM YAZ

 • Selim Selim 2 ay önce
  Velevki ibnsiniz o zaman Lut kavminin başına gelen fertlerin sonuna razı olun
 • MehmetbozkurtMehmetbozkurt2 ay önce
  Atatürk.geri.gelse.oAltı.oku.seylerine.sokar.bunlarin.siz.c.hp.yi.nasil.terorPartisi.yaptiniz.diye
 • MahoMaho2 ay önce
  Ananızda dediki oğlum ve kızım oldu diye sevindi yazıkdeğilmi o analara babalara nalet olsun sizede size destek verenlerede lut kavminin rezilleri ama yakındır lut kavminin başına gelenler sizede yakındır
 • DavudDavud2 ay önce
  Peki, İstanbul sözleşmesi nı imzalalayanlar, onlar günahsız mı!
 • osmanosman2 ay önce
  Afedersiniz ama .. gidin.
 • Ahmet TanerAhmet Taner2 ay önce
  CHPKK'nin her zaman milletin zararına olduğu malum. Bizi asıl yaralıyan ve zarar verip arkadan vuran, Mor çatı ve kademden talimat alan AKP ve onun başkanıdır. Biz akp yi içimizden biri olarak yola getiremiyorsak, ya bırakın ckpkk'da bildiğini okusun. S400, hatta S10400 gelir ama, yok edilen aile kültürü, yıkılan yuvalar asla geri dönmez ve geri kazanılamaz. Sizin vatan için haykırışlarınıza taş olsa eriridi. Adamlarda tık yok. Hiç bir şey kalmamış.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  Çok Doģru Bir Yazı Olmuş. Aynen Öyle.
 • İHSD Başkanı ALİ AKBAŞİHSD Başkanı ALİ AKBAŞ2 ay önce
  Homoseksüel,ler partisi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019