CHP’nin LGBTİ aşkı sınır tanımıyor! Sapkınlara karşı olmak suçmuş

İslam’a ve Müslümanlara dair ne varsa tahrip etmeye kendini memur hisseden CHP, LGBTİ’li sapkın homolara adeta kol kanat geriyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen eşcinsel ahlaksızlara tepki gösteren vatandaşlara ateş püskürürken, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da LGBTİ’lilerin faaliyetlerinde başrolü oynuyor. CHP’li İzmir Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, LGBTİ+Dostu Belediyecilik Protokolü’nü imzaladı.

17 Temmuz 2019 Çarşamba 09:20
CHP’nin LGBTİ aşkı sınır tanımıyor! Sapkınlara karşı olmak suçmuş

AB fonları, Alman vakıfları ve Soros’un kirli paralarıyla semiren homoların siyasi zemindeki politik temsillerini ise CHP üstlendi. CHP’li isimler meclis kürsüsü başta olmak üzere yönettikleri belediyelerde LGBTİ’li sapkınların propagandasını yapmaktan bir an olsun vazgeçmiyor.

CHP’li vekiller ve belediye başkanları, ruhsal ve bedensel yönden hastalıklı eşcinsel homolara kol kanat gerdi. LGBTİ’lilere yönelik desteklerini gün geçtikçe artıran CHP’de genel başkan yardımcısı düzeyindeki isimler homoların hamiliğini üstlenirken, yönettikleri belediyelerin imkanları ise LGBTİ’li ahlaksızlara peşkeş çekildi.

CHP’den en üst düzey himaye

Aziz ve yüce Müslüman Türk milletinin kadim değerlerini yerle bir etmek için dış güçler tarafından vazifelendirilmiş LGBTİ’li sapkın homolar, siyasal bazda en büyük desteği CHP’den görüyor.

Onursuzluklarını onur yürüyüşü adı altından topluma dayatmak isteyen şehvetperestlere tepki gösteren vatandaşlarımız, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen tarafından azarlandı.

Müslüman milletimizin değerlerine savaş açan Gökçen, “Belediyelerimizin paylaşımlarını ve LGBTİ+ hakları savunucularını hedef gösterenler, onları sapkınlıkla suçlayanlar ve dağılmakta olan kitleyi biber gazına boğanlar asıl suçu kendileri işliyor” dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’nun, LGBTİ yürüyüşüne tepki göstermesini hazmedemedi. AK Partili Kavuncu’nun, “Aileyi tahrip etmek için bütün insani ve ahlaki değerleri hiçe sayarak ‘cinsiyet eşitliği’, ‘özgürlük’, ‘onur’ gibi süslü kavramlarla servis edilen bazı kişi ve kurumlarca da desteklenen, teşvik edilen bu onursuzluğu şiddetle kınıyoruz” sözlerine tepki gösteren Tanal, sapkınların savunuculuğuna soyundu. Kavuncu’nun hakkaniyet içeren sözlerinin anayasaya aykırı olduğu iddiasında bulunan Tanal, meclisten çıkarma talebinde bulundu.

CHP’li Tanal daha önce de birçok kez sapkınların eyleminde boy göstermiş ve homolara psikolojik destek vermişti.

Belediye imkanları peşkeş çekiliyor

Yönettikleri belediyeleri LGBTİ’lilere peşkeş çeken CHP’li başkanlar furyasına İzmir’in Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin de katıldı. Homolarla ‘LGBTİ+Dostu Belediyecilik Protokolü’ imzalayan Engin, eşcinsel sapkınlara hizmet etmek için kolları sıvadı. Çankaya Belediyesi de yoğunlukla LGBTİ’li homoların kullandığı HIV Testi ve Danışmanlık Merkezi’ni modernize etti. Son teknolojiyle donattıkları merkezi Maltepe’ye taşıyan Çankaya Belediyesi, eşcinsellere ücretsiz hizmet veriyor.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Temmuz 2019 Çarşamba 09:20

YORUM YAZ

 • CabirCabir2 ay önce
  Bir ülkede kanunlar İslam referanslı değilse orada her melanet vardır
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Sinan ayetteki HAKkı kısmını niye çıkarılmış Kurana göre Kötülüğe karşı sessiz kalanlar kurtulamazlar Kurtuluşa erenler Kötülükleri yasaklayanlar iyiliği emredenlerdir. (Açık olarak yasal düzenlemedir) HAK ise kafire karşı şiddet uygulama günahkar ve suç işleyeni bozgunculuk yapanın ise yakalanıp Allahın hükümlerince yargılanması yada zaten hükmü belli olmuş olanların hükümlerinin uygulanmasıdır. Peygamberimiz sav sizden kim bir kötülük görürse onu eliyle engellesin gücü yetmezse diliyle engellesin bunada gücü yetmezse kalbiyle gerekli tavrı göstersin( bu kin ve düşmanlık beslemektir ) Buda imanın en zayıf olanıdır. buyurmaktadır ve Kuranın diğer ayetlerini destekleyici olarak cumartesi kavminde böyle bir suça gerekli tavrı göstermeyenlerin o suçu işleyenler ile helak olduğu kuranda bildirilmektedir. Bu ve bunun gibi kötülüklere yalnız sabır kesinlikle yanlış tutumdur ayetteki bu eksiklikte taraflı olabilir Sen bile aldatıcı olabilirsin
 • SinanSinan2 ay önce
  Rahman ve Rahim olan Allahın adıylaAsr'a andolsun ki insanlar hüsranda dır.Yanlız iyi iş işleyenler, Allaha ibadet edenler ve bir birlerine sabrı tavsiye edenler hariç..
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  NİLHAN suç diyorsun günah diyorsun. Hırsızlıkta suç zina suç ve bunların insanlar tarafından dünyada verilmesi gereken cezaları var Niye bırakalım Allahın büyük helak konusu olmuş bu suçunu Allah insanı dünyada sınamak ve adaleti kendi hükümlerince sağlanmasını emrederek halife tayin etmiştir İnanlar ise kafirlerle savaşıyor ise Allahın hükmüyle emriyle alakalıdır. Müslüman olunda Allahın hükümlerince yakalayın ve ceza verin Allahın doğru yolunun bozgunculuğunun cezası SÜRÜLMELERİ ELLERİ AYAKLARI ÇAPRAZ KESİLMESİ YADA ASILMALARIDIR. Engellemeyenise o suçu işleyenlerle birlikte helak olur Allahın hükümleriyle hükmetmeyenler ise maide44 göre kafirdir Dinden çıkmıştır Cennete giremez ebedi cehennemlik olmuştur
 • aliali2 ay önce
  sorunun başı istanbul sözleşmesini kabul edenler ülkenin başına bela edenlerdir.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Kuranı AHLAK olarak tanımlamayan Kuranı inkar etmiştir Artık onlarla uzlaşmaya yanaşmaya gerek değildir Çünkü onlar müslüman değildir O Allaha isyana yani ahlaksızlığa çağıran şeytanın emirlerine uyan onun çağrısına uyan düşmanlardır Zaten dünya bu tercihi yapanlarla Allahın taraftarlarının mücadesine dayanan bir İMTİHAN yeridir Onları Kurana göre tanımlayıp Kurana göre adaleti sağlamalıyız Onların yaptığı GERÇEK bir SUÇ tur Allahın helak konusu olmuş BÜYÜKleri işlemek. Bu imansızların özelliği İnanana düşen ise Allahın bu sınırlarını topraktan daha fazla savunmaktır. İnkar edenlerle savaşmak emirdir Gerçek savaş ise din için verilir kuranda böyledir Vatan ve toprağa indirenler ise yoldan sapmış gerçek değerleri olmayanların ortak özelliğidir
 • abdulmetinabdulmetin2 ay önce
  bunlar yakında nerede eski batıl ve batık kavimler ve ebucehil benzeri şeyler varsa onlara da sahip çıkarlar ve kutlarlar
 • veliveli2 ay önce
  Avrupa da suç. bir de yahudi soykırımı olmamıştır demek suç. Ha gayret...Ne diyordu Ahmet Kaya: ibnelere güven olmaz..
 • Metin Uyulan Metin Uyulan 2 ay önce
  CHP tam Kemalist tam Atatürkçü oldu. Atatürk zamanın da yapmak isteyip de ömrü vefa etmediği tüm icraatları yerine getiriyor.
 • emekliemekli2 ay önce
  kul hakkı ona buna peşkeş her işten avanta bunu yapanlar o manşet attıklarınızdan daha kötü ALLAH katında görebilen kul gözünde onların kendilerine zararı var onlara bakıpta özenen zaten sapkınlığa meyilli ruh hastası ama diğerleri vatana millete zarasrları var kul hakkı cehennemliktir
 • NİLHANNİLHAN2 ay önce
  tabi ki suç suçtan ziyade günah ne olursa olsun Allah yarattı ve bir tek o yargılar Bunu biz mi öğretecez size yaa :))) bırakın bu boş işleri de ülkenin ekonomisini yazın faydalı şeyler yazın kin nefret insanları ayırma yazılarını bi bırakın yaaa
 • IsmailIsmail2 ay önce
  Vallahi hukumet 17 senedir basta ne bir brokrati nede inanacli bir gencli tetistirebildiCHP insan yetistiriyorlar öylede oldu dogru durust bir egitim muredati koyamarak milleti rotasini sasirtilar hergun asagi yukari kari koca cinayetleri arti okularda gencler kiz yuzunden bir birini bicakliyor kavga yapiyorlargencler calismiyor kurub kurarak kisadan köseyi dönmeye calisiyorlar ne oluyor bize demekten kedimizi alamiyoruz .
 • ihsanihsan2 ay önce
  chp islam düşmanı sapık bir parti işleri güçleri sahtekarlık
 • ceyhunceyhun2 ay önce
  Hükümet 2012 yılında istanbul sözleşmesini imzalayarak, aile politikalarını kadem ve mor çatı gibi feminist kadın derneklerine emanet ederek chp' den önce bunların önünü açmıştır.
 • Zıya Zıya 2 ay önce
  Tmm o zaman biri onların anası olsun diğeri de babası olsun yakışır valla

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019