• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li Soyer'in LGBT paylaşımına tepki yağdı

Twitter hesabından, "Önümüzdeki senelerde birlikte yürümek dileğiyle. LGBTİ+ Onur Haftası kutlu olsun" mesajını paylaşan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e sosyal medyada tepki yağdı. Soyer'in paylaşımına isyan eden İzmirliler, "Bize su getir. Çöpleri topla. Senin işin ibnelere destek olmak değil, İzmirliye hizmet etmek" mesajlarını paylaştı.

Yeniakit Publisher
2019-07-02 11:18:00 - 2019-07-02 11:57:47
CHP'li Soyer'in LGBT paylaşımına tepki yağdı

Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Sapkın LGBTİ'lilerin sözde 'Onur' Yürüyüşü'ne Avrupa Birliği ile birlikte HDP ve CHP'de yoğun destek verdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Tunç Soyer de twitter hesabından "Önümüzdeki senelerde birlikte yürümek dileğiyle. LGBTİ+ Onur Haftası kutlu olsun" mesajını paylaştı.

CHP'li Soyer'in mesajına İzmirli sosyal medya kullanıcıları yoğun tepki gösterdi. Soyer'e, "Senin işin ibnelere destek olmak değil" diyen İzmirliler şu paylaşımları yaptı:

"İbnelik yapacağına hizmet yap. Sana ne onursuzların sözde onur yürüyüşünden. Yol yap. Köprü yap. Trafik sorununu çöz. Çöp topla. Körfezi temizle. Park yap ama ibnelere değnek olmak senin işin değil."

Şehit Ömer Halisdemir'in fotoğrafı ile yorum yapan kullanıcı:

"Onur yürüyüşü böyle olur!"

"Pes doğrusu, sapıklığa destek çıkıyorsunuz. Sonra da toplum bölünüyor vs.. Hiç tecavüz tacizden şikayet etmeyin. Bu ne modernlik, ne de özgürlük..

Ola ki İzmir'de karşılaşırsam sizinle yüzünüze haykıracağım şeylerin ilki bu desteğiniz olacak!"

Başkan bir şey soracağım da soramıyorum; sen de mi ?

"Toplumdaki hastalıklı ruhların ahlaksızca belirlediği bu günü kutlamınızı esefle kınıyoruz. Keşke bu hastalıklı ruhların tedavisi ve toplumun ahlak değerine verdiği zarar onarmak için çözüm üretseniz. Anadolu'nun bin yıllık kültür ve değerlerini yok sayamazsınız."

yeniakit.com.tr

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eren

Adamın ortak bir yönü var. Onlara karşı boş değil. Normal karşılamak lazım. Kahrolsun Lut kavmi

Emine Altin

Ne bekliyordunuz tamda gerektigi gibi yapiyor
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23