• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP'li Erdem Gül'ün metres skandalı Twitter gündeminde!

CHP’li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün kayınbabası Hüseyin Işık’ın damadıyla ilgili açıkladığı metres skandalı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da açılan #CHP’deMetresSkandalı başlığı altında binlerce yorum yapan kullanıcılar, her fırsatta kadın hakları edebiyatı yapan CHP’lilere ve CHP’li Gül’e tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2020-02-15 20:55:00 - 2020-02-15 22:11:42
CHP'li Erdem Gül'ün metres skandalı Twitter gündeminde!

Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilciliği yaptığı dönemde, FETÖ’nün MİT TIR’larına kurduğu kumpasın görüntülerini kirli ilişkileriyle temin ederek, Can Dündar ile birlikte manşete taşıyan CHP’li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül ile ilgili skandal bir iddia gündeme geldi.

Gül’ün kayınbabası Hüseyin Işık, damadıyla ilgili şoke eden açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabından gündeme bomba gibi düşen bir paylaşımda bulunan kayınbaba Işık, damadı Gül'ün eşini aldattığını açıkladı.

Işık’ın damadıyla ilgili, "Belediye görevlerini başarmış sıra metresle gönül eğlendirmeye gelmiş. İşte başkanınızın yaptığı bu…" ifadesini kullanması, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Twitter’da gündem olan paylaşım için açılan başlık altında binlerce yorum yapan kullanıcılar, CHP’li Gül’e tepki gösterdi.

Casusluk suçlamasıyla tutuklanmıştı

CHP’li Erdem Gül, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi olduğu dönemde, "devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri, siyasal veya askeri casusluk maksadıyla temin etmek", "devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri casusluk maksadıyla açıklamak" ve ''silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etmek" suçlarından tutuklanmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sizofren savar

fuhuş ve zina CHP zihniyeti icin leblebi yemek gibi dogal birşey.. Asıl sorgulanması gereken yaptığı hırsızlıklar..
 • Yanıtla

AHMED

Belli bir makama gelen kişinin halkın parasını metresiyle yemesi çok kötü bir olay. Haram olsun paralar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı