• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP ağzıyla partisini eleştirmişti! AK Parti’den istifa eden vekil kapağı Davutoğlu’nun partisine attı

CHP ağzıyla eleştirileri ile ön plana çıkan, AK Parti'den istifa eden ve yeni parti hazırlığındaki isimlerle temas halinde olan İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'nun yoluna hangi oluşumla devam edeceği belli oldu.

2019-11-19 12:37:00 - 2019-11-19 12:59:43
CHP ağzıyla partisini eleştirmişti! AK Parti’den istifa eden vekil kapağı Davutoğlu’nun partisine attı

Eleştirileri ile ön plana çıkan AK Parti'den istifa eden İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, yoluna nasıl devam edeceğine dair kararını verdi.

Yeniçağ’ın haberine göre AK Parti'den istifasını açıkladığı basın toplantısında milletvekilliğinden de istifa edebileceğinin sinyalini veren Yeneroğlu, siyasete devam etme yönünde karar verdi.

Edinilen bilgilere göre, yeni parti kurma hazırlıkları içerisinde olan Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket edecek olan Yeneroğlu, yeni partinin kurucular kurulunda yer alacak.

Diğer yandan Ahmet Davutoğlu'nun partisini kuruluşunu Aralık ayına erteleyebileceği belirtildi. Davutoğlu liderliğindeki yeni oluşumun bazı illerde teşkilatlanma noktasında sıkıntılar yaşadığı ve bu sebeple partinin ilan edilmesinin gecikebileceği ifade edildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

meleknur

VEKİL SEÇİMLERİNDE SEÇİLECEK KİŞİLER SEÇİLDİKLERNDE İSTİFA EDİP BAŞKA PARTİLERE GEÇEMEYECEĞİNE DAİR SÖZLEŞME YAPMALI. İKİNCİ SEÇENEKTE PARTİDE FİKİR AYRILIĞINA DÜŞÜNCE VEKİLLİKTEN İSTİFA EDİP SONRA İSTEDİKLERİ PARTİLERE GEÇMELİLER. HİÇ KİMSE BAŞKASININ ÇATISI ALTINDA SEÇİME GİRİPTE BAŞKA PARTİLERE GEÇMESİ ŞIK DEĞİL
 • Yanıtla

Mesut Sarp

Davutoglu hafife alındı. Adam yavaş yavas damardan girmeyi başarıyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23