• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Taş yürekli Taşpınar, Oda TV'de Hitler Tanju'nun avukatlığını yaptı!

Karanlık Oda'dan Caner Taşpınar, göçmenlere yönelik "ayrımcı" ifadeleri ve üslubu ile bir "ahlak" sorunu haline gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın avukatlığına soyundu.

Yeniakit Publisher
2021-11-24 19:59:00 - 2021-11-24 20:52:47
Taş yürekli Taşpınar, Oda TV'de Hitler Tanju'nun avukatlığını yaptı!

 Yeniakit.com.tr 

Oda TV, göçmen vatandaşlara yönelik "ayrımcı" ifadeleri ile Türkiye'nin ahlak sorunu haline gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın avukatlığına soyundu. Odatv yazarı Caner Taşpınar, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile yaptığı röportaj ile, taş kalpli olduğunu ispatadı. 

Hem ırkçı hem ahlaksız!

Göçmen vatandaşların "su faturalarını" on katına çıkaracağını duyurduktan sonra kamuoyunun sert tepkisi ile karşılaşan Tanju Özcan, bununla yetinmeyerek birkaç ay sonra da "nikah ücretinin" göçmenlere özel nikah ücretinin 100 bin lira yapılacağını söyledi. Irkçı ifadelerle göçmenleri hedef alan Özcan, karanlık Oda'dan Caner Taşpınar'a verdiği röportajda, ahlaksızca Yeni Akit gazetesini hedef aldı.

'Antiemperyalist bir adamım'

Tepki çeken açıklamalarından sonra, "Annem babam hacı benim. Türkiye'de cami yapan tek belediye başkanı benim. Kur'an ve hadis okuyorum." gibi sözlere sığınıp en sonunda da "Sürçü lisan ettiysek affola." diyen Tanju Özcan, Oda TV'yı karşısında görünce, cesaretlenerek söylem değiştirdi:

"Tatlı su solcuları, toplumdan kopuk solcular her zaman oldu. Bunlar toplumu tanımayan insanlar, sokağa bile çıkmayan insanlar… Entel dantel takımı diyorum bunlar için… Halkla teması olmayan insanlar… Bakıyorum basına, kendini solcu diye tanımlayanlara, ‘ırkçı, faşist’ bilmem ne… Ben ırkçı, faşist falan değilim. Ben antiemperyalist bir adamım, ülkenin bekası için mücadele eden bir insanım."

"Yeni Akit gazetesi sizi manşetine taşıyıp 'Bolu’nun Hitler’i' dedi. Yeni Şafak’ın hedefindeydiniz. Bu manşetleri görünce ne hissettiniz?" diye sorulan Bolu Belediye Başkanı ırkçı Tanju Özcan, ahlaksız ifadelerle Akit Medya Grubu'nu hedef aldı.

Yeni Akit gazetesinin Tanju Özcan hakkındaki tespiti bugün sürmanşette yer aldı.


Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Marco

Aciz adam
 • Yanıtla

Eren

Bölünün Hitlerine dokunmuş demek ki
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23