• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bu proje aynen Türkiye'de uygulanıyor: Bir medeniyeti yıkmak için...

Mısırlı sinema oyuncusu Mohamed Mahmoud Sobhy, ailenin yıkılması için anneliğin değersizleştirilmesinin, alim ve fikir adamlarının sözünün dinlenmesini engellemek için onların itibarsızlaştırılmasının bir medeniyetin sonunu getireceği tespitinde bulundu.

Yeniakit Publisher
2019-11-05 01:32:00 - 2019-11-05 10:34:04

 yeniakit.com.tr 

Mısırlı sinema oyuncusu Mohamed Mahmoud Sobhy, yaptığı bir konuşmada bir medeniyetin yıkılması için 3 aşama olduğunu belirterek çarpıcı tespitlerde bulundu.

Sobhy, ailenin yıkılması için anneliğin değersizleştirilmesinin, alim ve fikir adamlarının sözünün dinlenmesini engellemek için onların itibarsızlaştırılmasının bir medeniyetin sonunu getireceği tespitinde bulundu.

Sobhy bu tespitleriyle, günümüz Türkiyesi'nde şer güçlerin taşeronlarla birlikte gerçekleştirdiği faaliyetleri gözler önüne serdi.

Aileyi yıkmak için anneye farklı bir rol biç

Sobhy konuşmasında şu ifadelerde bulundu:

Şayet bir medeniyeti yok etmek istersen, bunun 3 aşaması vardır: Aileyi yıkmak, eğitimi yıkmak, örnek olanları itibarsızlaştırmak!

Aileyi yıkmak için, anneye farklı bir rol biç. Öyle ki, ev hanımı olmaktan utansın.

Eğitimi yıkmak için, öğretmenleri toplumda itibarsızlaştır. Öyle ki, öğrencileri bile onlara hakaret edebilsin.

Örnek olanları gözden düşürmek için, alimleri ve fikir adamlarını değersizleştir. Onlara şüpheyle bakılmasını sağla. Ta ki, kimse onları dinlemesin.

Bu proje Türkiye'de aynen uygulanıyor

Günümüze ışık tutan Sobhy'nin bu tespitleri, karanlık güçlerin bu uygulamaları Türkiye'de hayata geçirmek için son sürat çalıştığını gözler önüne serdi.

Türkiye'yi içten ve ruhen çökertmek isteyen Türkiye düşmanlarını taşeronları her alanda faaliyet göstermeye devam ediyor.

Eğer önlem alınmazsa...

Aileyi yıkmak isteyen eşcinsel sapkınlar, feminist azgınlar; Müslüman din adamlarını itibarsızlaştırmaya çalışan sözde aydınlar, medya organları; eğitimin içler acısı hali ve öğretmenlerin değersizleştirilmesi, bu projenin başarıya ulaşmasına ramak kaldığının göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

omurgalı olmak

bütün bunlar olurken türkiyedeki iktidar ne ile meşgul acep?

Tata Tonga

Nerde alim ve fikir adamı? Alim ve fikir adamı olsaydı biz bu halde olmazdık! Alim ve fikir adamı denilen tipler cep doldurmakla veya makam elde etmekle meşgul
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23