• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Böcek bahane tadilat şahane

Yeniakit Publisher
2024-04-23 09:58:00 -
Böcek bahane tadilat şahane

2011 yılında inşa edilen belediye hizmet binasındaki makam odasını beğenmeyen CHP’li Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, makam odasını komple tadilata soktu. Suçunu örtmek için de, makam odasında dinleme cihazı ve gizli kamera bulunduğunu öne sürdü.

HABER MERKEZİ

Her fırsatta AK Parti iktidarını şatafatla itham eden ve çağın gereklerine göre inşa edilen belediye hizmet binalarını “saray” diye yaftalayan CHP’liler, kendi lüks tutkularını tatmin etmek için görülmemiş bahaneler uyduruyor. Kamu binalarını beğenmeyen ve basit lavaboları “jakuzi” iftirasıyla tabanına yutturan CHP’li başkanlar, türlü gerekçelerle makam odalarını yeniliyor. 2011 yılında inşa edilen belediye binasındaki makam odasını beğenmeyen CHP’li Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, makam odasını komple tadilata soktu. Fondaş gazetecileri makamında ağırlayarak “prizlerin altında böcek arıyor” haberleri yaptıran Köksal’ın gerçekte ise tavandan tesisatına, tabandan iklimlendirme sistemlerine ve mobilyasına kadar makam odasını komple yenilediği ifşa oldu. AK Parti’den CHP’ye geçen Manisa Yunusemre Belediyesi’nin yeni başkanı Semih Balaban da, göz zevkine hitap etmeyen mobilyaları sözde daha mütevazı eşyalarla değiştirmek için yok pahasına elden çıkaracağını ileri sürdü. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise, önceki dönem gelen haciz sonrası mağdur rolüne bürünerek, “Ben boş odada da çalışırım” demiş, gerçekte ise bağdaş kurduğu odasında lüks mobilyalar olduğu basına yansımıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

resat

biz bu filimleri daha önce çok seyrettik , sorunbakalım , rakıylada yıkatacakmıymış ,,

Alı

Yazık olsun su Afyon halkına shov yapan bu kadına aldandılar tıpkı Balıkesir ve Bolu halkı gibi bunlar madem deme bu kadar karsılar neden demle ortaklık yapan kendi partilerine tek bir elestırıyor getirmezler neden demle ortaklık yapıyorsunuz dıyerek sadece halkı kandırmak ıcın shov yaparlar halkta bu shovları bir guzel yemıs bellıkı
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23