• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Biz çocuk katili dediğimizde dalga geçiyordu, 'Ekşi'ci pislikler şimdi sevinsin!

Yeniakit.com.tr'nin İsrail için 'çocuk katili' vurgusu yaptığı haberi çarpıtan Ekşi Sözlük’ün katil devlete destek mesajları yayınlamasının ardından bugün, Gazze Şeridi’ndeki hava saldırısında 9 çocuk hayatını kaybetti. Bu saldırı, İsrail için ‘çocuk katili’ denildiğinde dalga geçen Ekşi Sözlük’ün Siyonist uşaklığını yeniden gözler önüne serdi.

Yeniakit Publisher
2021-05-10 21:42:00 - 2021-05-10 22:14:05
Biz çocuk katili dediğimizde dalga geçiyordu, 'Ekşi'ci pislikler şimdi sevinsin!

Yeniakit.com.tr

Filistinli Müslümanlara yönelik şiddetini artıran ve Mescid-i Aksa’ya baskın yapan İsrail, bölgede tansiyonu yükseltecek adımlarını sürdürüyor. Filistinlilerin yerleşim yerlerini gasbeden İsrail, ümmet adına Mescid-i Aksa'yı koruyan Müslümanlara ses bombası ile saldırdı. Olayların başladığı günden bu yana çok sayıda Filistinli yaralandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mescid-i Aksa diplomasisi

‘Mescid-i Aksa’ için diplomasi yürüten Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, Türkiye’nin her zaman Filistin’in yanında olduğunu her türlü yardımı yapmaya hazır olduğunu söylerken dünya ‘kınama’ mesajı yayımlamak ile yetiniyor.

Mescid-i Aksa’daki şiddet kamuoyunda yeteri kadar ilgi görmezken bugün İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik hava saldırısında 9'u çocuk 20 sivil hayatını kaybetti.

Hakaret etmek özgürlük, Müslümanı desteklemek suç!

İsrail, hukuksuz uygulamalarıyla kadın-çocuk demeden Filistinlilerin canına kastederken, Siyonist işbirlikçi Ekşi Sözlük, İsrail’e destek verdi. Yeniakit.com.tr'nin, ‘İsrail destekçisi olmak’ başlığı altında katil devletin holiganlığını yapan Ekşi Sözlük’le ilgili haberi, Siyonist uşaklarında rahatsızlığa neden oldu. Yeniakit.com.tr tarafından yapılan haber çarpıtılarak hakaret ve küfürler yağdırıldı.

Akıllarınca seviyesiz üsluplarıyla dalga geçmişlerdi!

"Siyonist işbirlikçi Ekşi Sözlük'e çok sert tepki: Çocuk öldüren işgal devletini savunmak kendi anasını satmaktan farksızdır” başlığı ile yayınlanan haber ile ilgili başlık açan Ekşi Sözlük denilen lağım çukuru, İsrail için ‘çocuk katili’ denilmesinden dolayı Yeni Akit ile aklınca seviyesiz üslubuyla dalga geçerken, bugün 9 çocuk daha alçakların hava saldırısında hayatını kaybetti.

İşte Ekşi Sözlük'ün Yeni Akit'i hedef alan bazı paylaşımları:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Koyu Reisci

Ekşi sözlük zaten İslam’a karşı kurulmadı mı? #EkşiSözlükKapatılsın
 • Yanıtla

fevzi

Katil terörist israil
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23