• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bir Akşener klasiği: Büyük ikiyüzlülük! Dün duaya karşıydı, bugün dua etti

Daha önce Müslüman olduğunu ancak İslami kurallara karşı olduğunu belirterek laiklik vurgusu yapan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yine çelişkiye düştü. Daha önce, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati’nin dualı konuşmasına, “İnşallah maşallah ile olmaz” diyerek tepki gösteren Akşener, bugün dualı bir mesaj paylaşarak samimiyetsizliğini gözler önüne serdi.

Yeniakit Publisher
2022-01-14 14:29:00 -
Bir Akşener klasiği: Büyük ikiyüzlülük! Dün duaya karşıydı, bugün dua etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, resmi Twitter hesabından bir dua paylaştı.

Cuma günü dolayısıyla paylaşım yapan Akşener, “Bizlere karanlık kuyulardan sabırla çıkmayı nasip et Allah’ım” ifadesini kullandı.

Akşener’in dualı mesajı, samimiyetsizliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Bundan birkaç gün önce, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati’nin dualı konuşmasını eleştiren Meral Akşener, “İnşallah, maşallah üzerinden ortaya koyduğu bir tarif var, ekonomi temennilerle yönetilemez” demişti.

Akşener’in dua edilmesine karşı çıktığı halde sosyal medyada göz boyamak için dualı paylaşım yapması tepkilere neden oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, daha önce de dini konulardaki çelişkileriyle gündem olmuştu. Müslüman olduğunu ve hacca gittiğini belirten Akşener, yönetimde dini kuralların işlememesi gerektiğini söyleyerek laiklik vurgusu yapmış ve samimiyetsizliğini gözler önüne sermişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

murat

Sapla samanı karıştırıp ALGI yapma Akit!  

Muammer

Allah c.c size hidayet nasip etsin memleketi de sizin ittifakın iktidarından korusun
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23