Belediye başkanı Davutoğlu’nun fotoğrafını Erdoğan’ın yanına astı! 'Fotoğrafını indirmem ahlaki olmaz'

Yeni parti kurma hazırlığında olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğrafını Konya’nın Taşkent Belediye Başkanı Osman Arı belediyedeki makam odasına astı.

16 Ağustos 2019 Cuma 11:32
Belediye başkanı Davutoğlu’nun fotoğrafını Erdoğan’ın yanına astı! 'Fotoğrafını indirmem ahlaki olmaz'

 Sezai Erhan  yeniakit.com.tr 

Konya’nın Taşkent Belediye Başkanı Osman Arı makam odasında bulunan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun fotoğrafıyla ilgili yapılan eleştirilere cevap verdi. Arı, Ahmet Davutoğlu’nun da Taşkentli olduğunu ve o fotoğrafın indirilmesinin ahlaki olmayacağını söyledi. Başkan Arı, “Bu memleketin çocuğu olan Davutoğlu bizim değerimizdir. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Partimizi seviyorum. Beyefendi bana kızmasın lütfen ama Davutoğlu bu toprağın çocuğudur ve değeridir, Davutoğlu’nun fotoğrafını indirmem ahlaki olmaz. ” dedi. Arı, fotoğrafın 5 yıl önce Ahmet Davutoğlu ile çektirildiğine dikkat çekti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Ağustos 2019 Cuma 11:32

YORUM YAZ

 • MagariMagari2 gün önce
  Olaaaay bu. Kendi hemşerine sahip çıkacaksın.
 • Burhan Arslan Burhan Arslan 3 gün önce
  Men dakika Dukka Erbakan ısırtından vuran 28 şunatçlar ile Oyuna giren Reis Vezirin üçüncü Zarfını bırakıyor Hainler cezasız kalmazÖzal Kenan ve Amerika ile anlaştı 12 ihtilali yapıldı ve Özal geldi Erdoğan 28 şubat çılarla ittifak yaparak 17 yıldır vatanı bu hale getirdi ama Akit hala şak şak şak yazık bırakın bu numaraları Dr Fatih ERBAKAN ve onun partisi lobinin korkulu rüyası
 • AKP, O resmi indirttirir mi?AKP, O resmi indirttirir mi?3 gün önce
  AKP, gücü yetiyorsa o resmi o duvardan kaldırttırır. Gücü yetmiyorsa ya görmezden gelir, ya da bir bahane ileri sürer.
 • Osman K.Osman K.3 gün önce
  Davaya ihanet ederek dürüst adamları trenden fırlatıp atan Reisin, böyle şeylere müsamaha edeceğini sanmıyorum,. Zİra, lider oligarşisi ve hanedanlaşmayla yozlaşmanın dibini bulanların; belediye başkanında tezahür eden insani ve medeni davranışları anlayabilecek kadar vefa duygusuna ve edebine sahip olduklarını düşünmüyorum.
 • berzah_berzah_3 gün önce
  ahlaktan bahseden başkana sormak lazım,ak partili seçmenin oyu ile o koltuğa oturdun,ahlakın varsa şayet istifa et,malum davut oğlu ak partiyle aynı yolda değil,hiç bir platformada desteğinide duymadık,senin kafanın içinde tilkiler dolaşıyor anlaşılan,parti kurarsa hemen oraya geçersin belli,fırsat kolluyorsun,safı kiblesi belli olmayanlarla yola çıkılmaz,çıkılsa zaten adamı yarı yolda bırakır bunlar şekil a daki gibi,ahlak abidesi sayın başkan,sevsinler senin ahlak anlayışını
 • SerdarSerdar3 gün önce
  Sayın editör; Konya'nın Taşkent ilçesi 8000 nufuslu herkesin birbirini tanıdığı bir ilçe olup Ahmet Davutoğlu'nun doğup büyüdüğü yerdir, Konya'nın genelindepek sevilmese de, Taşkenttesevilmesi doğaldır,Konya büyükşehir belediye başkanı Uğur İbrahim Altay'ın ilçe belediyesi ziyaretini neden habere konu ettiğinizi anlamış değilim vermiş olduğunuz fotoğraf yanlış anlamalara sebep oluyor.
 • Resimde başka bir ayrıntı var.Resimde başka bir ayrıntı var.3 gün önce
  Resimde ki, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı değil mi? Mesaj net değil mi?
 • Davutoğlu azledilmeseydi.Davutoğlu azledilmeseydi.3 gün önce
  Davutoğlu azledilmeseydi, 1 Kasım 2015'de, Milli İrade ile %49.5 ile Başbakan olmuştu. Bu durumda süresi nezaman doluyordu?
 • SinanSinan3 gün önce
  millete de malzeme lazım işte.. o fotograf yeni asılan bişey değil ki ben 4 yıl önce belediyeyi ziyaret ettiğimde de asılı idi. algı haberciliği yapmaya gerek yok. ilçesinden başbakan çıkaramayanlar düşünsün :D
 • Ökgeş emmi Ökgeş emmi 3 gün önce
  Adam Memleketlisine sahib çıkıyor, Alah düşmanın bile mert ini versin Bülent Arınç gibi içerden hainlik yapmıyor
 • renütsü rikebrenütsü rikeb3 gün önce
  aynen kursun da boyunun ölçüsünü alsın, şizofrenlerin ağzı kulaklarında yine )
 • AbdulvahitAbdulvahit3 gün önce
  Ahlaki düşünüyorsan istifa et
 • fahrlfahrl3 gün önce
  YOK ÖYLE Bİ DAVA ,SEVİYORSAN KİŞİ SEVDİĞİ İLE BERABERDİR,ÇİZ YOLUNU
 • GülGül3 gün önce
  Yakında kayyum atanır belediyeye demedi demeyin Bunlar kendilerini la yüs'el eşsiz biricik kusursuz vs vs zannediyor da ondan
 • PutsevenlerPutsevenler3 gün önce
  17 yılda müslüman putperestler türedi. İslâmîkapitalizmde olur.
 • KanunîKanunî3 gün önce
  Çok parlatıyorsunuz çooooook. Herkes layiğini bulur. Bizi aptal zannetmeyin.... Belediye seçimlerinden õnce o fotoğraf nerede idi ? Sizi gidiler siziiiiii.
 • Kayı boyu IYIKayı boyu IYI3 gün önce
  sen sevme tayyip Erdoğan'ı sen davutoğlunu sev kardeşşşşşşşşş. haa unutmadan ak partiyide sevme. senin böyle sevgine ihtiyacı yok.
 • kenan karakenan kara3 gün önce
  gayet güzel anlatmis belediye baskani sayin davutoglu parti kuracaksa bir an önce kursun
 • Mahmut Mahmut 3 gün önce
  Koly değil tabi kimin gelip kimin gideceğini bilemeyince yanına Kenan Evren İsmet İnönü Cevdet Sunay Turgut Özal hatta doğu Perinçek resmi as yerin garanti olsun.
 • bursabursa3 gün önce
  bu şu demek davul sende tokmak başkasında sayın erdoğan yanlız teşkilatlar belediye başkanlarının bir çoğu aynı ve aynı zihniyette teşkilatlar ve mevut birçok belediye başkanlarının birçoğu acil değişmeli

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ağustos 2019