Bayram günü pastanedeki sadaka kutusunu çaldı

Kurban Bayramı'nda İstanbul'da bir pastaneye gelen kimliği bilinmeneyen bir kişi, pastane sahibinin malzemeleri hazırladığı esnada kasanın yanında bulunan sadaka kutusunu çaldı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

16 Ağustos 2019 Cuma 15:00

Kurban Bayramı'nda İstanbul'da bir pastaneye gelen kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, pastaneciye sipariş verdi. Pastanecinin siparişlerini hazırlamasını fırsat bilen adam harekete geçerek kasanın yanında bulunan sadaka kutusunu elinde tuttuğu hırkanın altına soktu. Soğunkanlılığını koruyan adam hiçbirşey olmamış gibi aldıklarının parasını ödeyerek pastaneden ayrıldı. O anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Ağustos 2019 Cuma 15:00

YORUM YAZ

  • Mikail SatırbaşMikail Satırbaş7 gün önce
    Bu ne rahatlık yaa, inanamıyorum.Çok üzücü.Fakat Pastaneci de hiç dikkat etmiyor.
  • NurNur7 gün önce
    Zavallı Allah tan kaçabilecen mi büyük bir zarardasın dünyadada ahirettede

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ağustos 2019