Başkan Erdoğan'ın programı belli oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde partisinin grup toplantısına katılacağı daha sonra Merkez Yönetim Kurulu'nu toplayacağı belirtildi.

24 Haziran 2019 Pazartesi 15:12
Başkan Erdoğan'ın programı belli oldu!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel BaşkanıRecep Tayyip Erdoğan'ın yarın TBMM'de partisinin grup toplantısına katılacağı, ardından Merkez Yönetim Kurulu'nu (MYK) toplayacağı belirtildi. MYK'da, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sonuçlarının değerlendirileceği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından yarın TBMM'de partisinin grup toplantısına katılacak. Seçim sonuçlarına ilişkin ilk değerlendirmesini grup toplantısında yapması beklenen Erdoğan, saat 14.00'de AK Parti MYK toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda da İstanbul seçim sonuçları masaya yatırılacak. MYK'da Meclis gündemine gelecek konularla ilgili de Meclis Grup yönetimi tarafından sunum yapılacak. 15 Temmuz'a kadar çalışması planlanan Meclis'te görüşmelerine başlanacak yasa teklifleri ile Meclis gündemine gelmesi beklenen yargı paketlerine ilişkin değerlendirmeler yapılacak. Toplantıda bu hafta Meclis Başkanlığı'na sunulması beklenen yargı reformu paketi ile ilgili yasal düzenlemenin de ele alınacağı bildirildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Haziran 2019 Pazartesi 15:12

YORUM YAZ

  • AbdullahAbdullah26 gün önce
    Suriyelileri gönder reis yoksa başkanlığı da kaybedersin.
  • KahyaKahya26 gün önce
    Tahminim dış ülkeden almıştır yoksa türkiyede satılmaz içki yoksa çoğu insan alır içebilir vesile olmamaklazım

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Temmuz 2019