• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Başkan Erdoğan talimatı vermişti! 'Nöbetçi bakan' uygulaması yeniden başlıyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatının ardından, hayata geçirilen TBMM’deki ‘nöbetçi Bakan’ uygulamasının yanında yeni bir adım daha atılıyor.

Yeniakit Publisher
2021-05-07 07:24:00 -
Başkan Erdoğan talimatı vermişti! 'Nöbetçi bakan' uygulaması yeniden başlıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatının ardından, milletvekilleri ile Bakanlar arasındaki iletişim diyalogunun artırılması için hayata geçirilen TBMM’deki ‘nöbetçi Bakan’ uygulamasının ardından yeni bir adım daha atılıyor.

Artık Bakanlar, AK Parti, 2023 seçim çalışmaları kapsamında bayramdan sonra hem daha çok sahada olacak hem de vatandaşla sosyal medya üzerinden bire bir temas kuracak. Bu kapsamda, özellikle vatandaşların Bakanlarla iletişimi artırılacak.

AK Parti ve il başkanlıkları tarafından hazırlanan ‘online’ programlara Bakanlar daha aktif katılım sağlayacak. Teşkilat bu programlarda, bölgedeki sıkıntıları ya da önerilerini Bakanlara anlatabilecek. Ayrıca, AK Parti, başta sosyal medya olmak üzere her alanda Bakanlarla daha çok programlar düzenleyecek. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 'gönüllere dokunmayı unutmayın' söylemiyle hareket edilecek.

Bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde AK Parti’nin sosyal medyadan ‘10 soru-10 cevap’ etkinliğine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank katılmıştı. Yine, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe başkanlığında 1. Bölge Mahalle Başkanları Toplantısı’nda değerlendirmelerde bulunmuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gönüllere Nasıl Dokunacak

Bir AKP mensubu herhangi bir insanla hangi sebeple ilişki kurabilir ki? Onlar kendi aralarında oynaşırlar, çalarlar,oynarlar, ihanet ederler, hakaret ederler.
 • Yanıtla

Ayhan

Reis ... müsade et nacizane fikrimi söyleyim 1 zinayı yasakla 2 ceza kanunu cıkart ve bir an önce denetimli serbestlik midir nedir onu kaldır hiç mi haberlere bakmiyorsunuz adam öldürme hariç mahkemeler herkesi bırakıyor canı yanan bir daha sana oy verir mi orman kanunu işliyor şu anda memlekette...3 mülteciler her gün görür olduk artık kavgalarını çok yüz verdin neden cezaevine atıp benim vergilerimle besliyorsun gönder gitsin bunlar daha fragman film bu gidişle başlar bunlari bu milletin başına bela eden lider olarak abılırsın iyilerini ve namuslularını tenzih ediyorum ama piyasada o kadar çok hayat kadınlığı yapan var ki sen bizden iyi bilirsin ve en önemlisi sosyal adalet yardımların hak edene değil ihtiyacı olmayanlara gidiyor muhtar oy almak için yandaşlarına veriyor sosyal güvenlik kurumlarını da baştan aşagı yenile tam kapanmada 3700 lira maaş alıpta sigortalı insana bile bu destekden para verip diğer tarafta ihtiyacı olan para alamiyorsa buda sizin ayıbınız.....
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23