• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Azerin'den canlı yayında ayar! Ahmet Hakan ne yapacağını şaşırdı

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına görüntülü olarak bağlanan sanatçı Azerin, programda kendisi için yazılan alt yazıya tepki gösterdi. O anlarda Ahmet Hakan ne yapacağını bilemedi.

Yeniakit Publisher
2020-10-01 13:17:00 - 2020-10-01 13:19:49

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programının bu haftaki konukları, Hakan Bayrakçı, Mehmet Metiner, Nazif Okumuş ve Çırpınırdı Karadeniz şarkısı ile hemen hemen herkesin bildiği sanatçı Azerin oldu. Programa video konferans yöntemiyle katılan Azerin'in canlı yayında verdiği ayar ise gündem oldu.

"Ben Azerbaycan Türküyüm"

Çırpınırdı Karadeniz şarkısı ile herkesin bildiği sanatçı Azerin, CNN Türk'te yayınlanan Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında, kendisini Azeri sanatçı olarak tanıtan CNN Türk'e ayar verdi. Alt yazıda kendisi için 'Azeri sanatçı' yazılmasına tepki gösteren Azerin, "İsmimin altında Azeri Sanatçı diye bir yazı gördüm. Ben Azeri Sanatçı değilim. Ben Azerbaycan Türküyüm. Bana Azerbaycanlı diyebilirsiniz. Ama Azeri demeyin bana!" dedi. O anlarda Ahmet Hakan ise ne yapacağını şaşırdı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hasan fehmi

Breh breh ne aydınlandık breh bu haberinizle
 • Yanıtla

aziz aydoğan

Bir kez daha gördük ki ne Ahmet Hakanın nede CNN yöneticilerinin Türklükle uzaktan yakından bir ilişkileri yok , yani milliyetci lik duyguları sıfır. Laf olsun diye proğram yapıyorlar. Sadece Türk milleti adında bir millet olduğunu, onun altında kullanılan isimlerin Sonradan halkımızı bölmek için uydurulduğunu yada birer boy ismi olduğunu bilmeyecek kadar duyarsız insanlar. O yüzden AKİT tv ye çok görev düşüyor, daha tecrübeli ve ünlü isimlerle siz proğram yapın, bilmeyen halkımız öğrensin. özellikle, malesef yeni gençlik çok duyarsız, bunda bu hükümetin vebali çok, çünkü okullarda tarih dersi yok, milliyetciliği aşılayacak derste yok hocada yok, bilerek yok ettiler. Acilen önlem alınması lazım, benim çocuklarım malesef halkını da ecdadını da tanımıyor, bu eğitimi okulda almaları lazım, bu elzemdir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23