• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Azerbaycan askerinden Hudaferin Köprüsü'nde gövde gösterisi!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Hudaferin Köprüsü'nün Azerbaycan kontrolüne geçmesini duyurmasının ardından Azerbaycan askerlerinin görüntüsünü paylaştı. Hudaferin Köprüsü'nde bayrağı göndere çeken Azerbaycan askerleri, yayınladıkları görüntüyle dünyaya gövde gösterisi yaptı.

Yeniakit Publisher
2020-10-18 17:26:00 -

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Hudaferin Köprüsü'ne Azerbaycan bayrağının dikildiği müjdesini duyurdu. Bu müjdenin ardından Azerbaycan askerleri Hudaferin Köprüsü'nde gövde gösterisi yaparak dünyaya mesaj gönderdi.

Azerbaycan ordusundan gövde gösterisi

Aliyev, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Azerbaycan ordusunun Tarihi Hudaferin Köprüsü'ne ülke bayrağını diktiğini belirtti. "Yaşasın Azerbaycan halkı!" ifadesini kullanan Aliyev, paylaşımını "Karabağ, Azerbaycan'dır!" diyerek noktaladı.

Dakikalar sonra Aliyev, Hudaferin Köprüsü'nde Azerbaycan bayrağını göndere çeken askerlerin videosunu paylaştı. Aliyev'in paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni geldi.

İşte Aliyev'in paylaşımı:

İran-Azerbaycan sınırında, Aras Nehri üzerinde yer alan ve 11'inci yüzyılda inşa edilen Hudaferin Köprüsü, Azerbaycan ordusunun kent merkezini ve bazı köylerini işgalden kurtardığı Cebrail ili sınırları içerisinde bulunuyor.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

volkan

DUALARIMIZ SİZİNLE KARDAŞLAR...BELKİDE İLK DEFA RUSYA, ABD VE FRANSA ERMENİSTANA YARDIM AMACIYLA BİR ARAYA GELDİ...BİRBİRLERİNİ DÜNYANIN BAŞKA COĞRAFYALARINDA RAKİP GÖREREK MÜCADELE EDEN BU DEVLETLER KONU ERMENİSTAN OLUNCA HAK VE HUKUKU BİR TARAFA BIRAKIP HER TÜRLÜ YARDIMI YAPIYORLAR.RECEP TAYYİP ERDOĞAN NE KADAR HAKLI ONUN DEDİĞİ GİBİ ELLERİNDEN GELSE BİR DAMLA SU VERMEYECEKLER. TÜRKLERİN BU COĞRAFYADAN TAMAMEN GİTMESİNİ İSTİYORLAR...AMA BAŞARAMAYACAKLAR.
 • Yanıtla

Rabia Zafer

Karabağı, Tamamen Alıncaya Kadar Durmasın Devam Etsinler.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23