• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Avrupa ülkesinde dikkat çeken görüntüler! Trump'ın kuklası BAE ve Suud

Avrupa’da düzenlenen bir protesto gösterisinde ABD’nin talimatıyla terör devleti İsrail’e boyun eğen BAE ve Suudi liderler Trump’ın kölesi şeklinde tasvir edildi. Gösterilerde İsrail’le normalleşme adımları atan körfez ülkelerine tepki dile getirildi.

Yeniakit Publisher
2020-09-21 13:31:00 - 2020-09-21 14:02:36

Körfezin batı kuklası ülkeleri Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Bahreyn ABD’nin arabuluculuğunda yıllardır Filistinli Müslümanlara kan kusturan terör devleti İsrail ile ilişkilerini normalleştirme adımları attı.

Her platformda Türkiye’nin karşısında yer alan  BAE ve Suudi Arabistan, Trump’ın ve Avrupalı efendilerinin talimatıyla İsrail’e boyun eğerek Filistin ve Kudüs davasına ihanet etti.

Körfez ülkelerinin Filistin davasına olan ihaneti başta Türkiye olmak üzere İslam dünyasında büyük tepki çekti.

Siyonistlerin Müslümanlara yaptığı zulmü görmezden BAE ve Suudi Arabistan, İslam dünyasının yanı sıra Avrupa ülkelerinde de protesto edildi.

Selman ve Zayed'i Trump'ın kuklası yaptılar

Avrupa ülkelerinin bir çoğunda İsrail karşıtı gruplar ABD kuklası BAE ve Suudi Arabistan’a tepki göstererek Filistin’e destek verdi.

O gösterilerden birinde sahnelenen bir görüntü durumu özetler nitelikteydi. ABD Başkanı Donald Trump’ın kılığına giren bir göstericinin elinde tuttuğu iki zincirin bir ucunda BAE lideri, diğer ucunda da Suudi Arabistan kralı kılığındaki kişiler yer aldı. Bu şekilde iki Arap liderin ABD’nin kuklası olduğu vurgulandı.

Ne kadar inkar etseler de her fırsatta Türkiye’ye karşı cephe alan BAE ve Suud liderler tüm dünyada emperyalistlerin kuklası olarak görülüyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

nur adam

Suudiler birilerini parasız hacca götürüyorlardı,ailecek üst düzeyde ağırlıyorlardı o zamanlar iyi müslümanlardı.
 • Yanıtla

vatandaş

parasız olduğunu sen nerden biliyon nur adam, hala devletemi sızıyonuz artı bu ülkenin başı gittiği yerde üst düzey ağırlanır ama sen ve senin gibi gülenistler kibirlerinizde boğuldunuz hala akıllanmadınız kocum.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23