Anket sonuçları açıklandı! Trump'a büyük şok

ABD merkezli yayın yapanFox News kanalı, 2020 yılındaki başkanlık seçimlerine ilişkin yapılan anket sonuçlarını açıkladı.

18 Nisan 2019 Perşembe 20:23
Anket sonuçları açıklandı! Trump'a büyük şok

ABD Başkanı Donald Trump'a yakınlığı ile dikkat çeken ve Trump'ın sürekli izlediği kanal olarak bilinen Fox News, '2020 yılında kime oy verirsiniz?' başlıklı bir anket düzenledi. Anket sonuçları ise ABD Başkanı Donald Trump'ı kızdıracak türden.

ABD merkezi yayım yapan Fox News kanalı 2020 yılında gerçekleştirilecek başkanlık seçimlerine ilişkin Trump'ı kızdıracak bir anket yayımladı.

Başkan Trump'a yakınlığı ile dikkat çeken Fox News'in yayımladığı, "2020 yılında Bernie Sanders mı Donald Trump mı?" başlıklı anketin sonucuna göre Başkan Trump, Sanders'ın 7 puan gerisinde görülüyor.

Ankete göre Başkan Trump %40 oy alırken, rakibi Bernie Sanders ise %47'lik bir oy oranı ile Trump'ın 7 puan önünde güzüküyor.

17-20 Mart tarihleri arasında 1.002 kişi arasında gerçekleştirildiği belirtilen anketin, Trump'a yakın kanal olan FOX News tarafından yayımlanması ise dikkat çekti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 20:23

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mayıs 2019