Ankara’dan gelip Taksim’i karıştıracaklar! Onursuz homolar yasağı delmenin peşinde

Ankara'da bulunan ODTÜ LGBTİ Dayanışması, Pembe Hayat, Mor Çatı ve Kırmızı Şemsiye Dernekleri, İstanbul'a çıkarma yaptı. 30 Haziran Pazar günü Taksim Meydanı'nda buluşacak LGBTİ'liler, açıklanan yasak kararına rağmen sözde 'Onur Yürüyüşü' yapacak.

27 Haziran 2019 Perşembe 17:15
Ankara’dan gelip Taksim’i karıştıracaklar! Onursuz homolar yasağı delmenin peşinde

 Taha Emre Özdemir  Ankara 

Lut Kavmi'nin onursuz torunları sözde 'Onur Haftası' etkinlikleri kapsamında Taksim Meydanı'nda buluşmaya hazırlanıyor. İstanbul Valiliği'nin yürüyüşü yasakladığını duyurmasına rağmen, sosyal medya platformundan örgütlenen ibneler, yaptıkları açıklamayla, 'tereddütsüz yürüyoruz' diyerek devlete meydan okudu.

Ankaralı ibnelerden İstanbul çıkarması

İstanbul'da binlerce kişinin buluşmayı planladığı 'Onur Yürüyüşü'ne Ankara'da bulunan LGBTİ Dernekleri de destek veriyor. ODTÜ LGBTİ Dayanışması, Pembe Hayat, Mor Çatı ve Kırmızı Şemsiye Dernekleri binlerce üyesi ile İstanbul'a çıkarma yaptı. Her yıl onur haftası etkinlikleri kapsamında taşkınlık çıkaran azgınlar, İzmir'deki yürüyüş yasağını da hiçe sayarak bir araya gelmişler ve emniyet güçlerinin engeli ile karşılaşmışlardı.

'İbneler özgür olsa'

Geçtiğimiz yıllarda yapılan LGBTİ Yürüyüşlerinde birbirinden ahlaksız pankartlar açan onursuzlar, 'Dünya yerinden oynar, ibneler özgür olsa.' gibi iğrenç sloganlarla çevreyi rahatsız etmişlerdi. Giyim tarzları ve yürüyüşteki tavırları ile toplum ahlakına aykırı hareketlerde bulunmuşlardı.

HDP'den ibnelere destek

27. İstanbul LGBTİ Onur Haftası Komitesi ile görüşmesinde, İstiklal Caddesi’nde Onur Yürüyüşü’ne izin verilmeyeceğini ifade eden İstanbul Valiliği, Komite’nin Bakırköy Meydanı'ndaki miting başvurusuna da olumsuz cevap verdi. Sapkınlar düzenledikleri 'Hormonlu Domates Ödül Töreni'nde İstanbul ve Ankara Valiliği'ni homofobik olmakla suçladı. Bu arada Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu da homofobik olarak ifade eden sapkınlara, HDP'li Ahmet Şık da destek vererek Bakan Soylu'yu hedef aldı. Şık; Soylu için, "Bu kez hakkıyla kazandı." dedi.

LGBTİ'li sapkınlara destek veren Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, twitter hesabından şu mesajı paylaştı:

"As Pride Week begins, together with a number of like minded Embassies in Ankara, we express support for LGBTI people, too often still victims of discrimination around the globe. Let this week be one of unhindered pride for everyone. Human rights for all."

"Onur Haftası başlarken Ankara’da benzer görüşteki bazı elçiliklerle birlikte, hala dünyada büyük ölçüde ayrımcılığa maruz kalan LGBTİ şahıslara olan desteğimizi ifade ederiz. Bu hafta herkes için engelsiz bir onur haftası olsun! İnsan hakları herkes içindir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe 17:15

YORUM YAZ

 • ZihnihetZihnihet2 ay önce
  Bu hakaret ve ayrimcilik iceren yaziyi yazan kisiye ceza verilmeli
 • selim ustaselim usta2 ay önce
  hepsi bir araya gelmisken biri temizlik yapsa nede güzel olur
 • Kürşat Kürşat 2 ay önce
  Bu ibnelereve fahişeleredestek veren, çanaktutan, finanseeden, reklamınıyapan;Şahıslar , Kurum ve Kuruluşların sahip ve yöneticipozisyonundakileresesleniyorum. Eğer ibne birbabadan fahişebir anadan doğmamış olsaydınızbu lanet desteklerisunmazdınız. Dolayısıylanamussuz ve şerefsizbiranadan ve babadandoğmuşpiç oğlu piçlersinizki bu lut kavmininartıkları'nadesteğiniziesirgemiyorsunuz. Haliylesizden doğacak nesillerinizde, atalarınız olan lut kavmi sapıkları gibi ibneve fahişe olarak anılacak hayatlarını öylece idame ettireceklerdir. Canlarınız Cehennemekahpe ve kaltak avradın çocukları.
 • nafinafi2 ay önce
  adam gibi haber olmuş,eğip bükmeden,akit i tebrik ediyorum,
 • MuminMumin2 ay önce
  ODTÜ kapatilsin
 • MuminMumin2 ay önce
  Bunlara dernek kurma hakkı niye verilir. Müslüman ülkede istemiyoruz bu soysuzlari
 • OğuzhanOğuzhan2 ay önce
  Tecavüzcü kahpelere,gavatlara sesini çıkarmayanlar eşcinsellere sesini çıkarır olmuş,önüne gelen insanların başına namus bekçisi yiğit kesilir olmuş,meğer ne yiğitler varmış ülkede vay be...
 • OktayOktay2 ay önce
 • taostaos2 ay önce
  bunlara cevabi millet vermeli asker ve polis degil ozaman konuyu baska yere dayandiriyorlar, , miyonlarca insanimiz öyle bir cevab vermelki bunlara topun gayin, homonun adini bile kimse almaktan korkmali..
 • NurNur2 ay önce
  Bu ibnelere lexbiyenlere tüm sapıklara izin vermeyin Sayın iç işleri bakanımız !sayın cumhur başkanımız!Allah bizi helâk edecek bu yaratıklar yüzünden lütfen bunları sınırdışı edin insan kadın ve erkekten oluşur bu iğrenç yaratıklar artık iyice azdı esnek davranmayın vebal altında kalırsınız böyle özgürlük olmaz!!
 • KüstahKüstah2 ay önce
  İbne ye destek veren de ibnedir nokta. Aslında eli sopalı 5 tane alperen yeter bunlara da ....
 • İddialı herifİddialı herif2 ay önce
  Bu homo denilen eşekdübürlerinin türkiyede nezaman popülasyonu arttıda üç beş dübürün gösterisinden hükümet korkar oldu .iddia ne hükümet tırsakmı ?iddiaya cevap yok la ortalık gerilip büzülmesin.
 • meçulmeçul2 ay önce
  YA ŞUNLARI YAĞLI KAZIĞA OTURTALIM ..
 • Hazir oradakarken..Hazir oradakarken..2 ay önce
  Allahin hic sevmedigi ve aninda cok şiddetli şekilde cezalandirdigi fiil sapikliktir. Hazir oraya toplanmislarken.. Copculer supursun temizlesin.
 • Yakıcı Yakıcı 2 ay önce
  Bu ottü denen yer bilim yuvasımı yoksa .. dayanışmaları buluşma yerimi çünki ne kadar ... işleri varsa ottü başta
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  Cevat ın, Yorumuna Aynen Katılıyorum. Būtūn LGBTİ liler, Defolun İsrail e, Ana Vatanınıza Gidin. Ayrıca, Bunları Destekleyen Būtūn Vakıflalar Bir Daha Açılmamak Ūzere Kapatılmalıdır. Devlet Gūcūnū Göstermelidir.
 • avbavb2 ay önce
  herbirine bir kazık hazırlayıngeldiklerinde ayakta kalmasınlar.
 • Aptülfettah CamuzoğluAptülfettah Camuzoğlu2 ay önce
  Bu dejenere mahlukların destekçileri meseleyi gayet güzel özetliyor. Geziciler nasıl mesela ağaç değil demişse bunlarda mesela fiili livata değil sen hala anlamadın mı havasına girmişler. Valilik sapıkları yürütmüyor. Cazırtı pkk ile avrupadan geliyor. Şaşırdık mı tabiki hayır. Bunlar zührevi hastalık bulaştırarak toplum sağlığına tehdit olmanın yanında sapkın taleplerine lobicilik yapsın diye pkk ve haçlılarla ittifak yapıyorlar. Bu haliyle milli güvenlik tehdidi olmuşlar. Faaliyeti yasaklamak yetmez yer altına inip terör örgütü haline gelirler. Bataklığı kurutmak lazım. Bunları derhal hormon tedacvisi psikiyatrik tedavi ve hadımla etkisiz hale getirmek gerekiyor. Tıpkı pkklıların etkisiz hale getirilmesi gibi.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  Anlaşılan Ahmet Şık Ve HDP de, İBNE Bunlara Bu Kadar Destek Verdiklerine Göre. Ayrıca Vali Bu Yūrūyūşe Asla İzin Vermemelidir. Kesinlikle Taviz Vermemelidir. Yasağı Hiçe Sayıp Yūrūrlerse, Sonuçlarına Katlanmalıdır İbneler. Şerefsizler.
 • Cevat Cevat 2 ay önce
  LAGIM PISLIGINDEN BESLENEN BUPISLIKLER BU IBNELERI..................MEYDANA SUREN HIC SUPHESIZ YAHUDILERDIR.....MOSSADIR...........BU KANI BOZUK YAVSAKLARI.............TOPLUMU BOZSUNLAR DIYE. ARKADANARASTIRIN ...MADDI YÖNDEN DESTEKLEYEN....ROTSILDDIR...SOROS...ROKOFELLER..PJ MORGANVS DIR BUTUN DUNYAYI KIRLETEN.......BU IBNELERIN ATASI BABASI BUNLARDIR YAHUDILERIN DISINDAKILERI...HAYVAN ESSEK GOREN INANAN...BU ESAS LAGIMPISLIKLERIDIR...SIONISTLERDIR........HIRISTIYALAR BUNLARIN KÖPEKLERIDIR.............DEVLETBUNLARIN LAGIMYUVALARINIKAPATMALI YAKMALIDIR TOPLUMU BOZAR BU IBNELER.....BUNLARI TOPLUCA YAHUDI IBNELERININ SIONISTLERIN YANINASURULMELERI LAZIMDIR....AKSI HALDEGELECEGIMIZ TEHLIKELIDIR
 • bencebence2 ay önce
  BİLMEYEN YOK. YURT GAZETESİ, CUMHURİYETGAZETESİ ODA TV, HALK TVVE BUNLARIN YAZARLARI KONUŞMACILARI ZEHİR DOLU YAYIMLARINI SÜSLEYİP HALKIN KAFASINA SOKMASINA HALA İZİN VERİLİYORSA BU ÜLKE BU MİLLET İFLAH OLMAZ. HELE BUNLAR İYİ GÜNLERİMİZ. BUZINDIKLARBÖYLE SERBESTÇEYALANA HAKARETE, İFTİRAYA DEVAM EDERSE GELECEĞİMİZ ÇOK KARANLIK .tedbir için düşman zihniyeti yayın organları ve kolları durdurulmalı.
 • Selman Selman 2 ay önce
  Allahim ya rabbi...bunlara karşi verilecek hüküm nedir aceba ? (La havle vela kuvvete illa bilahil aliyul azim)
 • amin diyelimamin diyelim2 ay önce
  chpbu LGBTİ'lileri destekliyerekarkaçıkarak halkımızın nefretinekarşıhalkımıza toplumuza tamamentersolan bir sapıklığı destekleyen chp seçim kazanıyorsa burada bir bit yeniği var! chp en çirkef işi bilehalkaallı pullu süslü iyi hoş olarak kandırıp anlatıyor amaak parti yaptığı işleri anlatamıyor, iyiliklerini, yaptığı doğruları halka anlatamıyor. bu nasıl iş.? bir nasipsizlikmi var başımızda bir uğursuzlukmu? yoksaRabbimin gazabınamı uğratıldık ne? Allahım bizi affet, içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme . AMİNNN.
 • alparslanalparslan2 ay önce
  devletin dört tane ibne' ye gücü yetmiyor mu ???karıştirtmasın ve yasağı deldirmesin.hukumet degil mi ???devlet değil mi ???ağlamasın ve geregini yapsın ve sizde boy boy reklamını yapmayın pisliklerin.muhalefette değil, iktidardalar ve devletliğini gösterin ve gerekeni yapsın ve şikayet etmesin. dört tane homo' ya gücü yetmiyosa durmasın iktidarda ve teslim etsin homolara ve ibnelere hükümeti o zaman.ne reklamlarıni yapıp duruyorsunuz ???
 • maraşlımaraşlı2 ay önce
  Ben sizin onurunuzu .. bir siz eksiktiniz. Belliki yaz gelince kaşıntınız arttı totoşlar ,
 • kfakfa2 ay önce
  Ankara'da bulunan ODTÜ LGBTİ Dayanışması, Pembe Hayat, Mor Çatı ve Kırmızı Şemsiye Dernekleri, İstanbul'a çıkarma yaptı. 30 Haziran Pazar günü Taksim Meydanı'nda buluşacak LGBTİ'liler, açıklanan yasak kararına rağmen sözde 'Onur Yürüyüşü' yapacak.27 Haziran 2019 Perşembe 17:15
 • hizipsavarhizipsavar2 ay önce
  polise emir verin sadece JOPLARI kullansınlar. ve mümkünse vurmak yok malum VELEKİ İBNLER:)

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019