• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Angela Merkel'in Türkiye paylaşımı dünya gündemine oturdu

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Türkiye'ye yaptığı ziyaretin ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Paylaşım sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

2020-01-26 17:41:00 -
Angela Merkel'in Türkiye paylaşımı dünya gündemine oturdu

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Türkiye'ye çalışma ziyaretinde bulunmuştu. Merkel, Türkiye'ye veda ederken sosyal medya hesabından "Allahaısmarladık" notuyla bir de paylaşım yaptı. Merkel'in bu paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak, çalışma ziyareti için İstanbul'a gelen Almanya Başbakanı Angela Merkel, kentten ayrıldı. Merkel'in İstanbul'dan ayrılırken yaptığı paylaşımlar sosyal medyada beğeni topladı.

"Allah'a ısmarladık"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle Türkiye'ye çalışma ziyaretinde bulunan Merkel, veda ederken sosyal medya hesabı Instagram'dan "Allahaısmarladık" notuyla paylaşım yaptı.

Paylaşımı beğeni topladı

İstanbul'dan ayrılırken sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la çekilmiş fotoğrafını paylaşan Almanya Başbakanı, "Uzun bir gün sona erdi: Şansölye Merkel bugün İstanbul'daydı ve diğer şeylerin yanı sıra, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suriye, Libya ve ikili ilişkiler hakkında da konuştu." notu düşüldü. Merkel'in bu paylaşımları sosyal medyada Türk ve Alman takipçileri tarafından da büyük beğeni topladı.

Hediye takdim edilmişti

İstanbul Beykoz'daki Türk-Alman Üniversitesi'nin yeni binalarının açılış törenine katılan Merkel'e, açılış töreni sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bir de hediye takdim edilmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ALLAH CC HALKINI İSLAMLAN ŞEREFLENDİRSİN SONSUZAMİN

KUZEYİN BAHTİYAR DEVLETLERİ ALLAH SİZE SİZİN HALKLARINIZA ŞUURLU İHLASLI İMAN NASİPETSİN SONSUZAMİN
 • Yanıtla

AYH8N ERG8N8Z EWET

Almanyanın Fransadan bağımsız,öz güvenini kazanmış şekilde,sahaya inip, Bölgesel ve Dünya sorunlarına Türkiyeyle beraber öncelikli olarak el atması,sorunların çözümüne yönelik hassasiyetin önemi açısından taktiri şayandır. Çünkü: Barış Yeni merkezlerin kanallarının duyarlığını gerektiriyor.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı