• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Alpay Özalan 'Zevzek İttifakı'nın Kanal İstanbul yalanlarını ve gerçekleri anlattı!

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, başta CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere muhalefetin Kanal İstanbul'la ilgili ortaya attığı yalanları ve kanalla ilgili gerçekleri anlattı.

Yeniakit Publisher
2021-04-06 23:16:00 - 2021-04-06 23:27:27

yeniakit.com.tr

Kanal İstanbul'la ilgili başta CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ortaya attığı yalanları anlatan AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, muhalefetin çarpıttığı gerçekleri tek tek açıkladı.

Ekrem İmamoğlu'ndan propaganda

Türkiye'nin milli egemenlik haklarını da tahkim edecek Kanal İstanbul projesine muhalefet şiddetli bir şekilde karşı çıkıyor. Özellikle İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bilboard, afiş, reklam filmi gibi çeşitli araçlarla propagandaya dönüştürdüğü projeyle ilgili büyük bir karalama kampanyasına imza atıyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'çılgın proje' olarak duyurduğu Kanal İstanbul projesiyle ilgili İmamoğlu televizyon kanallarını da gezerek propaganda yaparken,  muhalefet türlü yollarla projeyi engellemeye çalışıyor.

Muhalefetin Kanal İstanbul yalanları

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan Youtube kanalında çektiği video ile muhalefetin Kanal İstanbul'la ilgili yalanlarını ve gerçekleri anlattı. Hükümetin adımlar attıkça muhalefetin çıldırdığını söyleyen Özalan, "Sürekli kara propaganda yaparak, ülkemize büyük faydalar sağlayacak bu projeyi hedef alıyorlar. "Bu kadar da saçmalanmaz" dedirten yalanlar söylüyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar nafile. Ağlasalar da zırlasalar da çıldırsalar da Kanal İstanbul hayata geçecek!" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

deniz

1930 LARDA DEĞİLİZ HATTA 1980 LERDE DEĞİLİZ BÜYÜYEN BİR EKONOMİ VAR GEMİ TİCARETİ HAT SAFHADA PETROLDEN TUTUNDA KURU YÜK GEMİLERİNE ÇEŞİT ÇEŞİT MALMÜL GİDER GELİR İSTANBUL BOĞAZI TRAFİĞİ YOĞUN TRAFİĞİN AZALTILMASI GEREK DÜNYADA DİĞER ÜLKELER KANALLAR AÇIYOR PARALAR BASIYORRRR BİZZZ TUTTURMUŞUSUZ YOK KANAL AÇILMASIN YOK ŞÖYLE BÖYLE KARDEŞİM ÇÖZÜM DE SUNMUYORLAR BENCE AÇILMALI KANALDAN GEÇİŞE PARA KOYUN KASALAR DOLSUN BENCE HEMEN BAŞLASIN BU PROJE 3. HAVALİMANIA KARŞI ÇIKAN TİPLERRR SONRA ÇOK GÜZEL OLMUŞ DİYORLARRR ALMANYA AVRUPANIN EN BÜYÜK HAVALİMANINA SAHİPTİ NE OLDU 2. SIRAYA GERİLEDİ UFUK YOK VİZYON OLMAYANLAR BÖYLE BÜYÜK PROJELERİ GÖRMEZZZ
 • Yanıtla

Tika

Piyango vekil olmuş boş yapıyor
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23