• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alçaklıkta sınır tanımayan Sevan Nişanyan'ın Elazığ depremi ile ilgili skandal paylaşımına soruşturma!

Eski Taraf gazetesi yazarı Sevan Nişanyan hakkında , 39 kişinin hayatını kaybettiği 6,8'lik Elazığ depremiyle ilgili yaptığı "Elazığ Tr'nin en bağnaz, en cahil, en paranoyak, cinsel saplantılı, maddi ve manevi tecavüz kültürü gelişkin kentidir." skandal paylaşımı nedeniyle soruşturma açıldı.

2020-01-27 14:11:00 - 2020-01-27 14:21:15
Alçaklıkta sınır tanımayan Sevan Nişanyan'ın Elazığ depremi ile ilgili skandal paylaşımına soruşturma!

Yazar Sevan Nişanyan, Elazığ’da meydana gelen 6.8 şiddetinde depremle ilgili yaptığı paylaşımlardan dolayı hakkında adli işlem başlatıldı.

İzne ayrıldığı İzmir Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu’na teslim olmayarak Avrupa’ya kaçtığı belirtilen Nişanyan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Elazığ Tr'nin en bağnaz, en cahil, en paranoyak, cinsel saplantılı, maddi ve manevi tecavüz kültürü gelişkin kentidir. Gasp edilmiş emlak üzerine kuruludur, inkar edilmiş kimliklerden örülü bir hapishanedir. İdolü Mehmet Ağar'dır. Çocuklara yazık tabii, onlar suçsuz." ifadelerini kullanmıştı.

Ayrıca; Nişanyan'ın Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini Ve Devletin Yargı Organlarını Alenen Aşağılama, Örgütün Veya Amacının Propagandasını Yapma, Orman Alanlarının İşgali Ormandan Faydalanma Ve Orman İçinde Yerleşilmesi, Hükümlü Veya Tutuklunun Kaçması, Mühür Bozma, 2863 Sayılı Yasaya Muhalefet, Basit Yaralama, Hakkı Olmayan Yere Tecavüz Etme, Dikili Ağaç, Fidan Veya Boğ Çubuğuna Zarar Verme suçlarından arandığı öğrenildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Osmanlı Torunu

Kabahat onda değil , cezaevindekilere izin verenlerde. Nice mahkum izine çıkıp ya kaçtı yada bir masumun kanına girdi , bunların vebali cezaevlerini tatil köyüne çevirenlerin.
 • Yanıtla

ermeni taşnak bozuntusu işte saldırı silahlamı olur şerefi olmayanların kalemini devletim mutlaka kımalı bence iyi anlaşılırsa yazı yalnız elazıgıya degil TÜRK MİLLETİNE hakarettir
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı