Albaraka Garaj'dan girişimcilere destek

Albaraka Türk’ün yenilikçi projelere sahip girişimcileri desteklemek üzere önceki yıl kurduğu ve katılım bankacılığı alanında dünyanın ilk start up hızlandırma merkezi olma özelliği taşıyan Albaraka Garaj’da, ikinci dönem başvuruları başladı. Albaraka Garaj’a başvurmak isteyen girişimciler, 17 Haziran’a kadar, “www.albarakagaraj.com” adresinden başvuruda bulunabilir.

18 Mayıs 2018 Cuma 08:58
Albaraka Garaj'dan girişimcilere destek

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, geçen yıl 450’nin üzerinde başvuru aldıklarını hatırlatarak şunları söyledi: “Şu an Garaj kapsamında yer alan 9 projeden 7’si ile birlikte PoC çalışmaları yürütüyoruz. Projede ürünün satın alması tamamlandı, diğer 4 proje içinde görüşmeler devam ediyor. Başlattığımız ikinci dönem başvuruları doğrultusunda yenilikçi fikri ya da projesi olan ve bunu hayata geçirmek isteyen tüm girişimcilere kapımız sonuna kadar açık. Amacımız inovasyona açık olan, ister bankacılık ekosisteminde yer alan kurumlar olsun ister finansal teknoloji şirketleri (Fintech) girişimcileri olsun, tüm girişimciler arasında farklı iş birlikleri oluşturmak ve onları desteklemek.”

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 08:58

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ocak 2019