• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Partili Kestel Belediyesi ne yapmaya çalışıyor? İlçe halkına düzenleyecekleri festivalde eşcinsel sapkın Azis sahne alacak

Yeniakit Publisher
2021-09-12 23:58:00 - 2021-09-13 01:25:37
AK Partili Kestel Belediyesi ne yapmaya çalışıyor? İlçe halkına düzenleyecekleri festivalde eşcinsel sapkın Azis sahne alacak

AK Partili Kestel Belediyesi, bu yıl 7'incisini düzenleyeceği Balkan Panayırı'nda, eşcinsel sapkın "Azis" adıyla tanınan Vasil Troyanov Boyanov'u sahneye çıkaracak.

 Yeniakit.com.tr 

AK Partili Kestel Belediyesi, ilçe halkına ücretsiz olarak düzenlenecek Balkan Panayırı'nın hazırlıklarını yapıyor. 16-19 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek panayırda, etkinliğe katılacak isimler arasında, Azis adı ile tanınan eşcinsel bir sapkın da yer alıyor.

Yemek stantları ve oyun alanlarının da yer alacağı panayır, ücretsiz olarak halka açık olacak. AK Partili belediyenin "sanat" adı altında, yoldan çıkmış bir eşcinsel sapkını tercih etmesi akıllara durgunluk verirken, Yeniakit.com.tr haber merkezine şikayet yağdı. İlçe sakinleri, etkinliğe kadınların, gençlerin ve çocukların da katılacağını belirterek, Azis'ten rahatsızlıklarını dile getirirken,  AK Partili Kestel İlçe Belediye Başkanı Önder Tanır'ın bu yanlıştan dönüp dönmeyeceği ise merak konusu.

Afişte neden bu resmi kullanmadınız?
ÖNE ÇIKAN VİDEO

'Kestel'e çok yakışacak'mış!

Panayıra ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Tanır, "4 gün eksintisiz sürecek panayır, Kestel'e çok yakışacak" demişti.

Kestel İlçe Belediye Başkanı Önder Tanır:

"Bu yıl yedincisini düzenleyeceğimiz Balkan Panayırı'nda farklı bir konsept, farklı bir eğlence ile Kestelli hemşehrilerimizin, Balkan göçmeni hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız. 4 gün kesintisiz sürecek olan panayır Kestel’e çok yakışacak ve Kestel’in ayrıcalığı yine ön plana çıkacak. Panayırımızı Balkan göçmeni vatandaşlarımızın yoğun olduğu Yeni Mahalle Konutlar bölgesinde gerçekleştireceğiz. Tüm Kestellileri unutulmaz bir eğlence yaşamaları için panayırımıza bekliyoruz."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Reise acilen duyrulur gerekeni acilen yapmali. Bu AKP ye hic yakismadi.

vatandaş

Kestel belediyesi Bulgar göçmenlerine çalışıyor. Aynı şey Suriyeli göçmenler için yapılsaydı yer yerinden oynardı. Normal türk vatandaşı Azisi bilmez, Bulgar göçmenleri tanır. Çin bile böyle sapıkları sosyal medyadan ve TV'den sildi, yazıklar olsun Kestel belediyesine. Böyle ayarı bozuk tiplere nasıl sponsor olur. Bunlar ak Parti'nin altını oyuyor.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23