• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Partili adaydan seçim sonuçlarına itiraza ilişkin açıklama

Yeniakit Publisher
2024-04-03 00:29:00 -
AK Partili adaydan seçim sonuçlarına itiraza ilişkin açıklama

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, seçim sonuçlarına yaptıkları itirazla ilgili açıklamada bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti'nin seçim sonuçlarına yaptıkları itirazla ilgili "Hiç kimse merak etmesin. Sandıkta gerçekte ne varsa, o ortaya çıkacaktır." dedi.

Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Oy kullanma süreci sona ermiştir, sandıklar kapanmıştır. Bazı hukuksuzluk tespitleri üzerine, vatandaşlarımızın kullandığı oyların tekrar sayılması talebinden kim, neden rahatsız olmaktadır? Saklanmaya, gizlenmeye çalışılan bir durum mu vardır? Milletimizin kararının başımızın üstünde yeri vardır. Ancak milletimizin iradesini korumak da boynumuzun borcudur. Hiç kimse merak etmesin. Sandıkta gerçekte ne varsa, o ortaya çıkacaktır."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ömer

seçime itirazdan ziyade devletin belediyelere verdiği hazine yardımına itiraz gerekmez mi her belediye el şeyiyle gerdeğe girmesin devlet yardım yapsın bizde belediyeyi de biz yönetelim iyi be şener şenin züğürt ağadaki repliği gibi donunuzu da devlet versin

malum

belediyelere yardım kesilsin.kendi ürettikleri ile maaş alsın belediye başkanları.konserleri kendi ceplerinden versin bakalım kaç kişi belediye başkanı seçilmek ister.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23