• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

AK Parti'den CHP'li Zeydan Karalar sert tepki: Bu durum iş bilmezliktir beceriksizliktir

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın makam koltuğu ve masaların haczedilmesine ilişkin olarak, "Bu durum olsa olsa iş bilmezliktir, beceriksizliktir ya da kötü kurgulanmış, basit bir şekilde ortaya konulmuş bir senaryodur. Böyle devasa bir geliri olan belediyeyi yönetememek, makam odasına kadar haczettirmek gerçekten büyük bir maharet ister" açıklamasında bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-07-12 14:36:00 -
AK Parti'den CHP'li Zeydan Karalar sert tepki: Bu durum iş bilmezliktir beceriksizliktir

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, altyapı şirketine olan borcun ödenmemesi nedeniyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın makamındaki koltuk ve masaların haczedilmesine ilişkin açıklamada bulundu.

Özhaseki, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Her fırsatta dile getirdiğimiz gibi belediyecilik zahmetli iştir. Vatandaşa hizmet etmeyi dert edinen insanların işidir. 2014 yılında Seyhan Belediyesini 30 milyon TL fazla para ile devralan mevcut CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, 140 milyon TL borçla bırakmıştı. Bugün ise 2019'da 2 milyar TL geliri olan Adana'yı yönetememiş, makam odasının haczi ile gündeme gelmiştir. Bu durum olsa olsa iş bilmezliktir, beceriksizliktir ya da kötü kurgulanmış, basit bir şekilde ortaya konulmuş bir senaryodur.

Böyle devasa bir geliri olan belediyeyi yönetememek, makam odasına kadar haczettirmek gerçekten büyük bir maharet ister. Mağduriyet edebiyatının arkasına sakladıkları iş bilmezliklerini bizler çok net görüyoruz. Milletimizin de gördüğünden kimsenin şüphesi olmasın. Belediyecilik algı oyunlarıyla prim yapma yeri değil, hizmet etme yeridir. Milletin aklıyla dalga geçmeye kalkanlar, sandıkta milletin tokadını mutlaka yiyeceklerdir."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eyup

Ulan ekrem istanbulda bitmiş bir hastanenin bir km yolunu yapamaz. Bu oturmuş makam odasında ağıt yakıyor. Millete ne allı Pullu uçuk vaatlerde bulunduz şimdide iki gözüm iki Çeşme. Hiçbirşey bilmiyorsanız defolup bırakıp gitmeyidemi bilmiyorsunuz. İstanbul izmir ve Ankara'da hangi eserleri bırakacaksınız göreceğiz. Denizden bir tas su almaya kalksanız deniz kuruyor. Bastığınız yerlerde bir daha ot bitmiyor.
 • Yanıtla

Ergun

2016 dan beri borcları odemeyin sizin zamanınızda simdi chp den hacze gidin acizlik diyin asıl sizinki acizlik hainlik şeref..... lik Tabi haklısınızdir siz simdi .
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23