• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahlaksız partide ölen BAE prensinin otopsi raporunda yok yok!..

Londra'da katıldığı ahlaksız partide ölen BAE şeyhinin oğlu Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi'nin otopsi raporu ortaya çıktı.

Yeniakit Publisher
2019-12-12 11:02:00 - 2019-12-12 11:19:14
Ahlaksız partide ölen BAE prensinin otopsi raporunda yok yok!..

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yönetiminde yer alan Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi, geçtiğimiz temmuz ayında Londra’daki lüks dairesinde ölü bulunmuştu.

İngiliz polisinin, Kasımi’nin Knightsbridge semtindeki çok sayıda uyuşturucu bulmasının ardından İngiliz basını, Londra’da moda sektörünün içinde olan prensin, düzenli olarak uyuşturucu ve ahlaksız kadınların da bulunduğu, tüm hafta sonu boyunca süren partiler düzenlediğini öne sürdü.

Kasımi’nin, cinsellik için yüksek miktarda ilaç da aldığını iddia eden İngiliz basını, İngiliz mahkemesininden açıklanan rapor sonrasında doğrulanmış oldu.

Westminster Mahkemesi’nin konuya ilişkin yürüttüğü soruşturma sonucunda yayınlanan raporda, Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi'nin kullandığı aşırı dozda uyuşturucu sebebiyle yaşamını yitirdiği kesinleşti.

Prens'in kanında yüksek miktarda kokain ve kimyasal madde bulunduğu belirlendi.

Dr. Susan Patterson tarafından hazırlanan toksikoloji raporunda, el Kasımi'nin kanında 300 mg GHB tipi uyuşturucu saptandığı bilgisi verildi. Soruşturma raporunda, Şeyhi son gören kişinin Yohan Escobar adında bir erkek olduğunu ve birlikte uyuşturucu kullandıklarını detayı yer aldı.

Raporda aktif spor yaptığı belirtilen el Kasımi'nin günlük hayatta yüksek miktarda tütün ürünü kullandığı detayına da yer verildi.

Mahkeme, Kasımi’yi dairesinde bularak 911’i arayan temizlikçisinin ifadelerini de kamuya sundu. Kendisinde olan yedek anahtarla içeri girer girmez yerde kanapeye dayanmış bir şekilde bulan Maria Kisaohanyan, önce uyuduğunu düşündüğü prensin nefes almadığını farkettikten sonra bina yönetimini çağırarak 911’i aramalarını söyledi.

Kasımi’nin ölüm sebebinin kesin olarak belirlenmesini ardından Kasımi’nin ailesinden yorum almak isteyen basın ise olumsuz yanıt aldı. Prens’in ölüm sebebinin uyuşturucu olması sebebiyle akrabalarının, İngiliz mahkemesi tarafından başlatılan soruşturma sürecine başından katılmayı reddettikleri bildirildi.

Ölüm nedeniyle BAE'deki bütün bayraklar yarıya indirilmiş ve üç gün yas ilan edilmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Cehennemliksiniz bunlardan yardım haram

Hesabını ver şimdi köpoğlu
 • Yanıtla

Milletin iradesi

Ahlaksız siyonist tasmalısı bin zayed,in siyonistlerin desteğiyle üzerinde kirli otorite kurduğu B.A.E. müslüman bir ülkenin içler acısı son hali.. Allah gerçek müslümanları tasmalıların elinden, zulmünden kurtarsın.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23