• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Açmayın şuna, soruşturma moruşturma' demişti! Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a cevap

Ahmet Hakan, Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem sonrası yaptığı paylaşımlarla tepki toplayan Berna Laçin için bugünkü yazısında "Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor " demişti. Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a tepki geldi.

2020-01-27 13:46:00 -
'Açmayın şuna, soruşturma moruşturma' demişti! Berna Laçin'den Ahmet Hakan'a cevap

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin hemen ardından oyuncu Berna Laçin'in yaptığı paylaşımlar tepki toplamıştı. Paylaşımların ardından savcılığın Laçin hakkında soruşturma açmasıyla ilgili Ahmet Hakan bir yazı kalema aldı. Hakan açıklamasında "Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor" dedi.

Hakan yazısında şunları söyledi: "Depremin büyüklüğü 6.8 olursa... Elazığ ve Malatya’ya vergi muafiyeti getirmek zorunda kalırız. Eyvah eyvah!” demişler. Ve hemen depremin büyüklüğünü 6.5’e çekerek Elazığ ve Malatya’ya vergi muafiyeti gelmesini engellemişler.

İyi ama bu saçmalık, herhangi bir soruşturmayı moruşturmayı zerre kadar hak etmiyor ki! Bu saçmalık sadece ve sadece... Dalga geçilmeyi, kınanmayı, ayıplanmayı, küçümsenmeyi hak ediyor... Bir adım ötesini değil. Açmayın şuna soruşturma moruşturma. Açmayın ki... Soruşturma açmanın da bir ciddiyeti olsun yahu!"

Ahmet Hakan'ın yazısı ise Berna Laçin'i kızdırdı! Laçin sosyal medyadan Ahmet Hakan'a şu yanıtı verdi:

"Pes! Böyle bir yalan, böyle bir trolleme, böyle başkalarının lafınla dedikodu üretme çabası! Böyle aslına bakmadan salt çamur at yarışı! Böyle bir terbiye yoksunu üslup! N’oldu! Dün Kızılay’a azıcık laf söyleyince azarlayan çok mu oldu!"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

HİZİPSAVAR

bu hizipcilerde utanmada yok. çıkıp özür dileyeceğine bir de konuşuyor cahilliğin yobazlığın belirtisi her şeye cevap vermek. sus edepten sus.
 • Yanıtla

ali

akit yakın zamana kadar hergele dediğiniz biri vardı nerde o? 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı